Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 25 листопада, 2017, 01:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ЧИ МОЖЛИВІ ЗМІНИ?
ПовідомленняДодано: 28 квітня, 2014, 22:00 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 4
Передбачаю, що дехто засудить мою писанину, – але я не хочу мовчати а з глибини душі йде крик яким я хочу озвучити позицію більшості Маневичан з якими я виріс і спілкуюсь, які чомусь мовчать і не хочуть виносити з домівок свої настрої.Не міг зрозуміти але мовчав і спостерігав коли в Маневичах у цілому ряді закладів мирно і повсякденно роками споюють молодь. Як правило , ті , хто бажають пам'ятати своє коріння , а ми маневичани навіть коли там не мешкаємо, тим самим не втрачаємо себе в суспільстві як у свому то тим паче за межами Маневич або на чужині.Я не розумію як розумні, я не перебільшую РОЗУМНІ Маневичани дали змогу себе ошукати народженій в с. Лишнівка Маневицького району п.Кирді Людмилі Федорівній.Цікаво знати як громада Маневич може тихо та спокійно спостерігати за тим що коїться з їхніми бажаннями що до керівництва району і ніхто не чує думку мудрої громади.А можливи мудра громада свою мудрість лишила у генделику депутата ВО «Батьківщина» Кирди Людмили Федорівни,яка є членом постійної комісії з питань промисловості, транпорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства,а за фахом згідно освіти є бібліотекар.Як???? Як бібліотекар може керувати районом???? Як народжена у с.Лишнівка може полюбити Маневичі?Щоб полюбити і розвивати Маневичі як маневичанин потрібно було б хочаб в дитячому садочку їсти зелені каштелі.Щоб полюбити і розвивати Маневичі потрібно було б хочаб їх побачити із пожежної вежі в шкільні роки. ЯК таке можливо??? Де старі та молоді активісти які не продажні за смердючі «беушні» бабки .Чому мовчить активна молодь. ЯКЩО Українці шось зрозуміли з останніх подій,то ці дами з кропленої колоди карт не мають бути нашими керівниками!!!!Як можливо коли колектив Маневицької лікарні який голосує більш ніж 65% голосів за молодого і розумного керівника Бегаля Олега ще має чекати на добро чи призначення від бібліотекаря в якого своє бачення що до керівника лікарні!!! ЯК таке можливо?Що за підтексти,що ми хочемо від України та її розвитку?Це що знову різні «БЮТ» будуть керувати районами та проблемами районів.Лист відсилаю на розгляд в Київ.Тема має продовження і ця туманна історія буде мати продовження!!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ЧИ МОЖЛИВІ ЗМІНИ?
ПовідомленняДодано: 28 квітня, 2014, 23:12 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 4
Пропихає чи пропихають?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ЧИ МОЖЛИВІ ЗМІНИ?
ПовідомленняДодано: 24 липня, 2014, 16:39 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 3
Зміни можливі - на місцевих виборах голосуємо за молодих!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі