Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 25 листопада, 2017, 08:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

ЧИ ВІРИТЕ ВИ В ТЕ, ЩО 2012 РІК БУДЕ КРАЩИМ ДЛЯ УКРАЇНИ, НІЖ 2011?
ТАК, буде кращим 0%  0%  [ 0 ]
НІ, нічого не зміниться 33%  33%  [ 1 ]
НІ, стане ще гірше 67%  67%  [ 2 ]
Всього голосів : 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ЧИ ВІРИТЕ ВИ В ТЕ, ЩО 2012 РІК БУДЕ КРАЩИМ ?
ПовідомленняДодано: 25 січня, 2012, 14:28 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Яка ваша думка? Не забувайте проголосувати.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ЧИ ВІРИТЕ ВИ В ТЕ, ЩО 2012 РІК БУДЕ КРАЩИМ ?
ПовідомленняДодано: 25 квітня, 2013, 13:03 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Інколи корисно заглянути на старі давно не чіпані гілки. І подумати заодно. Ми от голосували і в більшості виявились правими, на жаль. Звичайно, хтось з нас щось в тому році прикупив собі, наприклад, нову машину, хтось побудував для себе житло чи гараж, хтось дочекався довгожданого поповнення в сім’ю - тому не все однозначно для кожного з нас, але загалом в державі стало однозначно гірше. В цьому році "покращення" продовжується. Значно зросла межа між багатими і бідними, державні і незалежні органи давно перестали бути такими. Всі ті, хто по посаді повинен контролювати і спрямовувати діяльність всіх і вся на розбудову держави, на утвердження її незалежності давно стоять на задніх лапках перед олігархами, аби щось і їм дісталось з панського столу. Опозиція насправді не має ніяких прав, бо все задеклароване на сьогодні мертве. Будь-яку ініціативу від опозиції більшість легко банить голосуванням, а своє так само легко проштовхує. І гарант гарантовано підпише, як підписав недавно всі "ліві" рішення Ради. Це на найвищому рівні, де недоторканість. Про нижчі рівні можна не згадувати, тут все робиться просто: нема людини - нема проблем, живе опозиційне тіло просто перетворюється в таращанське, його ніхто й не шукатиме. Згадується стара казка (не пам’ятаю назви). Там в якомусь царстві з’явився герой-вільнодумець і от цар з ним вів відповідну "бесіду":
- Будеш і далі мутити народ - накажу тобі відрубати голову!
- Як, без суду???
- Ну чому без? Є в нас, звичайно суд, незалежний і все таке, але головний суддя хто? Я.
- Як? А прокурорський нагляд?
- Є і таке, звісно, але головний прокурор теж я.
- А як же права людини?
- Є в нас і таке. Тут ти будеш сміятись, але головний правозахисник у нас теж я...
Це не є дослівно, звичайно, але по суті якось так. До чого це? Бо в нас сьогодні щось дуже подібне: коли всі в погонах і без вкупі з законотворцями за великим рахунком куплені і сидять в кишені, відомо, хто в хаті хазяїн. Без радикальних змін перспектива держави на краще дорівнює нулю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 квітня, 2013, 01:25 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Люди вже мало в що вірять і мало на що сподіваються. А хто розумніший, то евакуюється з цієї країни.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 квітня, 2013, 22:28 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Сподіватись на щось корисне від влади справді нема причини при сьогоднішньому розкладі, але і тікати якось не хочеться! Ну нав'язали нам всім донеччани свого гопника в начальство і що? Самим-то їм напевно теж при його правлінні кепсько, може прозріють наступного разу? Нє, хлопці, я тікати не буду. Евакуюються люди небідні (розум тут ні до чого), причому по їх там мірках небідні, не по наших. А такі, як ми, кому там треба? Молодим, особливо випускникам вузів, не зв'язаних тут сім'ями - не сперечаюсь, навіть за. Поїхати, підзаробити бабла, підняти мову, навчитись вертітись по-їхньому, завести потрібні знайомства - справа корисна і в житті пригодиться. Сьогодні їздить так весь світ, нічого дивного. Але на ПМЖ - ні, ми там все-таки чужі. Бував я трохи там і не раз - додому хочеться, з мене емігранта не вийде. Боюсь тільки, аби це все тут не вилилось в якусь бійню - пружина-то стискається і терпіння народу не безмежне.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі