Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 17 січня, 2018, 13:40

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Донецьк вимагає негайно зробити російську мову офіційною
ПовідомленняДодано: 17 червня, 2011, 20:15 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Вимагають негайного голосування :( Кінець світу то прийшов чи що :?

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Донецьк вимагає негайно зробити російську мову офіційною
ПовідомленняДодано: 18 червня, 2011, 19:51 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Це все з тої самої опери, що й махання червоними прапорами в Львові. Режисери з Банкової підкидають в черговий раз тему для взаємного собачіння і г...нометання між різними регіонами України. На Нет-форумах і не тільки. Коли народ гризеться між собою, він, по-перше, зайнятий цим по вуха, а головне, він РОЗДІЛЕНИЙ. Лишається спокійно керувати ним по черзі, ну й, звичайно, "святоє дєло" - набивати кишеню. Ніхто за гризнею нічого не помітить. Це не кінець світу, світ живе собі, як завжди і рухається стрімко вперед в розвитку. Це нам, українцям в Україні наближається повільний, але впевнений кабздець. Мені часто приходять в голову пророчі слова Кобзаря:
Та неоднаково мені,

Як Україну злії люде

Присплять, лукаві, і в огні

Її, окраденую, збудять...
Обікрали? Ще й як. Приспали? Надійно. Тепер стараються збудити, щоб почалась якась заваруха. Хай, мовляв, хохли лупашать один одного, а ми будемо собі спостерігати зверху. Ми ж завжди зверху. На крайняк є північний сусід, котрий з великою готовністю і радістю введе свої війська "для защіти русскоязичного насєлєнія по просьбе законного правітєльства". І вони справді праві, бо фізику ніхто не в змозі відмінити. Хай буде повний хаос, хай течуть моря крові, вони спливуть і будуть зверху. Г...но не тоне

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 червня, 2011, 22:24 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
А по-моєму тема про мови вже не дуже актуальна. Як на мене, то краще б англійську зробили другою державною. ЇЇ знання дало б багато можливостей для нас. Знання російської теж потрібне.

Я не можу зрозуміти тих людей які хочуть зробити її офіційною. Навіщо? - говорите собі російською, та й говоріть. Жити стане краще коли вона буде офіційною, чи як?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 червня, 2011, 00:31 
Офлайн
Форумчанин

Макс, ти не розумієш, про що йдеться? Та звичайно ж, знати мови - це добре, а знати їх багато - це взагалі класно, хто ж тут проти? Треба знати і англійську, і польську, і російську. А чим погана французька, італійська, португальська, німецька? А чому б не знати румунську, чеську, болгарську? Всі мови прекрасні і від їх знання тільки користь. Тільки здається мені, що тим, хто підкидає нам з вами ці провокативні теми, як от вимахування радянським прапором, статус російської мови, просторікування про якусь несправжність і націоналістичний ухил нинішніх наших державних символів, так от цим людям глибоко і звисока і на цю саму мову і на все інше. Вони роблять свій бізнес, бо це для них серйозно. Вони виконують волю чужих дядів, бо це для них теж серйозно. А це все так, для внутрішнього вжитку, щоб майбутній електорат, боронь Боже, не об'єднався...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 червня, 2011, 09:05 
Офлайн
Форумчанин

Та й невідомо, про яку мову там йдеться насправді. Якщо про нинішній варіант донецької "російської" мови, то це курям на сміх. "Кагада? А, тагада..." , або "Я вапше жіву в Данєцкє дєсять год". Ну і т. д. Це не є мова Пушкіна, Достоєвського, Толстого і Ахматової, це також не Маяковський, Єсенін і Блок. Це - суржик і робити ЦЕ державною мовою просто гріх.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 червня, 2011, 09:43 
Офлайн
Форумчанин

Тема мови може бути неактуальною для якоїсь іншої країни, для якої незалежність, в т. ч. і мовна історично склалась за багато років, вкорінившись надійно і в свідомості і в крові. Але для України широке використання російської мови, як державної, стопудово означатиме знищення мови української. Це ж все вже було тут і не так давно.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі