Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 10:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: НЕВЖЕ ТАКИ НАРЕШТІ ВЛАДА ЗГАДАЛА??
ПовідомленняДодано: 11 травня, 2011, 01:40 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Львівський протезний завод перейшов на неповний робочий день
23 Лютого, 2011

З початку 2011 року Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування працює в умовах неповного робочого дня у зв'язку з відсутністю підписаних договорів на виготовлення продукції.

За 2010 рік недофінансування підприємства з держбюджету становило 67%. Усього з держбюджету було виділено 22,75 мільйона гривень, проте сума є недостатньою для забезпечення потреб інвалідів, що звертаються на підприємство зі скеруваннями.

Забезпечення потреби у технічних засобах реабілітації у 2010 році становило по галузі 46,8%. Станом на 1 лютого через обмежене фінансування не запущено у виробництво протезно-ортопедичних виробів - 608 штук, ортопедичного взуття - 7893 пари. Замовлення на ці вироби прийняли у період з січня 2010 року.

Довідка

Підприємство засноване у 1921 році. Чисельність працівників станом на 1 лютого 2011 року - 373 особи. Предмет діяльності - виготовлення протезно-ортопедичних виробів. Проектна потужність підприємства становить 26 тисяч пар ортопедичного взуття, 13 100 одиниць протезно-ортопедичних виробів, 13 800 одиниць інвалідних візків.

Більше трьохсот працівників виходять на роботу двічі на тиждень. :(

Хоча на цьому обладнанні можуть виготовляти інвалідні візки, протези. Цей завод може задовольняти потреби не лише львівських інвалідів.

Зображення

ДРУГЕ ЖИТТЯ ЗАВОДУ:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eEmB5hjxx8s&feature=player_detailpage[/youtube]

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 травня, 2011, 02:10 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Я дуже добре знаю це підприємство,чесно кажучи користуюсь їхніми послугами :) Порадувало те що побачив на відео,цікаво чи справдиться те все?Передивившись і прочитавши це все і багато іншого на цю тему стало незрозуміло :( Чому Українська влада неможе це зробити без сторонньої допомоги?Вибачте за прямоту але на якесь мало кому потрібне євро-2012 вони витрачають останні кошти і невилазять із боргів а людям дійсно користь зробити в них своїх грошей нема! :( Мені так попало що я користуюсь послугами цього заводу за державний кошт,але коли я дізнався скільки реально та послуга коштує то очі мало неповипадали :( Це десятки тисяч гривень!!!Наприклад в США все зроблено для людей з обмеженими фізичними можливостями.Люди з інших країн їдуть туди і отримують нове життя!Мені звичайно це несвітить та і Україну покидати я незбираюсь.(деякі мене рахують ненормальним за такий патріотизм)Попасти на державний кошт в такій справі це як лотерея "Лото забава",як що попав то рахуй що виграв джек-пот! :( А як що ні то готуйся викласти мінімум 60/80 тисяч гривень за протезування наприклад ніг.І це ще рахується найдешевші,бо є і дорожще.Просто хочеться щоб все робили самі,вирішували самі без стороннього втручання інших держав.Бо ж тоді яка ж це незалежність?

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі