Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 18 січня, 2018, 10:59

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Чи одягаєте ви маску коли пребуваєте в мережі?
Так 0%  0%  [ 0 ]
Ні 67%  67%  [ 2 ]
Мені це непотрібно,який в реалі такий і в мережі 33%  33%  [ 1 ]
Всього голосів : 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чи одягаєте ви маску коли пребуваєте в мережі?
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 02:32 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Сам нераз колись переконувавсь,що в реалі людина одна а в мережі зовсім інша,спілкуваня зовсім інше,багато чого можна ще сказати на рахунок цього,я хочу сказати що в деяких людей різниця між реальністю і віртуалом дуже велика.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 15:38 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Мабуть, не зовсім коректне запитання. Що значить "маска"? Якщо це нік, то ми всі одягаємо, бо більшість Інтернет-сайтів для реєстрації вимагає певну кількість букв і цифр і їм по барабану, яке в нас там насправді ФІО. Крім того, спробувавши зареєструватись Іваненко Іваном Івановичем ви з подивом запросто можете отримати відповідь, що такий вже є, і чи ти того хочеш, чи ні, видумуй нік. Крім того, при суперечці, особливо на форумах, завжди є не дуже порядні опоненти, котрі за відсутністю аргументів одразу переходять на особистості. Нік - загальноприйнята форма форма самоідентифікації, котра всіх влаштовує. В чому питання, якщо не секрет?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 17:05 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Люди, які довго перебувають в мережі, дорожать своїм ніком. Це є репутацією, нік він як ідентифікатор в інтернеті. Репутація в інтернеті теж є важливою і тому маски неумісні.

Видавати себе за когось іншого притаманне школярам, неадекватам і дурникам, які дорвалися до інтернету, а ще можливо чорним піащикам, які з допомогою маски можкть провести вдалу піаркомпанію, наприклад видати себе за зірку і рекомендувати якісь товари та послуги …

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 17:26 
Офлайн
Форумчанин

Григорій написав:
Мабуть, не зовсім коректне запитання. Що значить "маска"? Якщо це нік, то ми всі одягаємо, бо більшість Інтернет-сайтів для реєстрації вимагає певну кількість букв і цифр і їм по барабану, яке в нас там насправді ФІО. Крім того, спробувавши зареєструватись Іваненко Іваном Івановичем ви з подивом запросто можете отримати відповідь, що такий вже є, і чи ти того хочеш, чи ні, видумуй нік. Крім того, при суперечці, особливо на форумах, завжди є не дуже порядні опоненти, котрі за відсутністю аргументів одразу переходять на особистості. Нік - загальноприйнята форма форма самоідентифікації, котра всіх влаштовує. В чому питання, якщо не секрет?
Макс зрозумів моє питання,хотілось би почути твою думку :)

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 лютого, 2011, 00:54 
Офлайн
Форумчанин

Це до мене? Добре, але ж я сказав, що мене влаштовує використання ніка, яка ще маска? Хоча я так і не розумію питання, бо нік є теж свого роду маска, за яку ховаються тут всі поголовно.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 лютого, 2011, 02:07 
Офлайн
Форумчанин

Григорій написав:
Це до мене? Добре, але ж я сказав, що мене влаштовує використання ніка, яка ще маска? Хоча я так і не розумію питання, бо нік є теж свого роду маска, за яку ховаються тут всі поголовно.
На рахунок ніка згоден,але я за те як себе людина поводить в мережі :) як спілкується і таке інше.Чи є різниця для вас який ви у реалі і віртуалі?

Востаннє редагувалось Андрій Молот в 26 лютого, 2011, 21:06, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 лютого, 2011, 16:56 
Офлайн
Форумчанин

"Чи є різниця для вас який ви у релі і віртуалі?" - важко сказати об'єктивно, бо сам-то я ж не бачу себе збоку. Різниця в тому хіба, що на Інтернет-форумі можна і треба завжди відстоювати свою власну точку зору. До останнього. По-перше, тут дискусія завжди є публічна і твій пост, можливо, читатимуть тисячі незнайомих тобі людей. В результаті на твою адресу можуть посипатись як гнівні, так і схвальні відгуки. Дешеві понти форум не прощає і одразу карає. Тому, якщо не володієш предметом дискусії, або, як ще кажуть тут, ти не в темі, краще не світитись. Якщо ж маєш що сказати і ти впевнений, що іншим буде це цікаво, не парся можливою появою недоброзичливців, навіть ворогів! Сміливо і вперед! Народ по ту сторону монітора весь віртуальний, ти ж схований за ніком, чого боятись? Правда, кілька ночей забудь про сон, бо дискусія може бути не дитяча, а опонентом твоїм може бути і доктор наук, а ніхто не хоче поступитись принципами...
В житті ж все інакше, або майже все. Звичайно, своя власна думка та сама, що і в віртуалі, але чи завжди ми будемо так само її заявляти і вперто відстоювати? Для чого? В Неті мене в найгіршому випадку мої опоненти обізвуть недобитим бендерою, або ще кимось таким, хоча то мені глибоко по барабану. В житті ж інакше: реальні вороги є дуже небажаними, бо з цими людьми ти кожен день ніс в ніс і так буде ще довго. Та й дійсно, навіщо? Своїх друзів, сусідів, колег по роботі, просто знайомих і потенційних учасників якогось обговорення кожен з нас знає, як облуплених сто років, знає позицію кожного з різних питань, який толк від суперечки? В кращому випадку результат буде нульовим, але то тільки в кращому, а так буває рідко. Тому в реалі ми часто самі на півслові перериваємо дискусію, якщо вона починає йти в небажаному напрямку, або ж її, дискусії, не починаємо взагалі. Інколи промовчимо, хоч багато є що сказати.
В Інтернет-спілкуванні не буває тем заборонених; в реалі ж мусимо завжди дотримуватись певних табу. Якщо хочеш, наприклад, щоб весела компанія за столом вщент пересварилась і переслала один одного відповідно, підкинь їм ненароком тему. Політику, наприклад. От так встань і скажи: А я от вважаю, народ, шо Янукович рулить і през він кльовий! Побачиш, що буде... Або релігійну тематику зачепи. Декому, можливо, прийдеться на ходу роззуватись.Тому я скажу так: якщо хтось вам розказуватиме, що він ну абсолютно однаковий, як в реалі, так і в Мережі, це буде або не зовсім правда, або зовсім неправда.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 лютого, 2011, 21:05 
Офлайн
Форумчанин

:) Чудова відповідь :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Чи одягаєте ви маску коли пребуваєте в мережі?
ПовідомленняДодано: 10 червня, 2011, 09:06 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 10
Друзі, давайте краще будем спілкуватись в реальному житті а не а соц мережах!!!
А якщо вже спілкуватись в соц мережаї то не потрібно ніякої маски.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня, 2011, 11:45 
Офлайн
Форумчанин

SOKIL написав:
Друзі, давайте краще будем спілкуватись в реальному житті а не а соц мережах!!!
А якщо вже спілкуватись в соц мережаї то не потрібно ніякої маски.
Повністю підтримую :arrow:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня, 2011, 11:53 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Можна спілкуватися в реальному житті + у віртуальному. Одне друге може доповнювати. І в одного і в іншого є свої переваги з недоліками.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі