Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 18 січня, 2018, 11:03

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Скільки часу за одну добу ви проводите в мережі?
одну годину 0%  0%  [ 0 ]
дві години 0%  0%  [ 0 ]
три години 0%  0%  [ 0 ]
чотири години 0%  0%  [ 0 ]
п"ять годин 0%  0%  [ 0 ]
шість годин 0%  0%  [ 0 ]
достатньо багато часу провожу в мережі 100%  100%  [ 3 ]
Всього голосів : 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Інтернет-залежність офіційно визнана хворобою
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 00:52 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Китайські лікарі офіційно визнали інтернет-залежність хворобою. Для неї розроблені діагностичні критерії і рекомендації з лікування, а психіатричним клінікам наказано надавати допомогу пацієнтам з цим захворюванням. Така ініціатива викликана дедалі більшим занепокоєнням щодо психологічних проблем на грунті зловживання інтернетом.

Визначення захворювання і його діагностичні критерії були розроблені співробітниками Пекінського центрального військового госпіталю за матеріалами 1300 «проблемних» користувачів інтернету. Симптоми залежності включають непереборне бажання ввійти до мережі, розумове або фізичне виснаження, дратівливість, порушень сну або концентрації уваги.

Відповідно до нових діагностичних рекомендацій, інтернет-залежною визнається людина, яка проводить в мережі не менше шістьох годин на день і у якої спостерігався щонайменше один з симптомів залежності протягом попередніх трьох місяців.

За словами експерта з госпіталю Тао Жаня (Tao Ran), 80% залежних виліковні. Курс лікування триває близько трьох місяців; утім, в чому конкретно воно полягає, сказано не було.

Як показали попередні дослідження, інтернет-залежністю мають близько 10% китайських користувачів інтернету у віці до 18 років, 70% з них – чоловічої статі. За оцінками Китайського інформаційного центру мережі інтернет, в 2007 році налічувалося 210 мільйонів китайських користувачів світової мережі, приблизно з них становлять люди у віці від 18 до 30 років.

UNIAN.NET

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 02:13 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Я проводжу в інтернеті біля 12 годин на добу. Для мене інтернет це робота, наука і розвага, але ніяка не хвороба.

Хворими я вважаю тих, хто в іграшки, особливо стратегі, бавиться днями напрольот. А в інтернеті щось корисне люди шукають, спілкуються, пізнають щось і т.д. Чому ж надали ознак хвороби незрозуміло. Хіба очі псуються і все.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 лютого, 2011, 02:18 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Ну крім очей мабуть окремим унікалам і мозок :( Я от бачив людей які сутками по чатах сидять,роками....і їм після того легше в чаті спілкуватись чим по телефону,а за реальність то я мовчу зовсім.... :?

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Інтернет-залежність офіційно визнана хворобою
ПовідомленняДодано: 10 червня, 2011, 09:00 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 10
Краще почитати якийсь журнал ніж сидіти цілими днями в неті.
Мені журнал "Дніпро" дуже подобається

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі