Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 18 січня, 2018, 20:21

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

КОЛИ КОХАННЯ ПО ВАШОМУ НАЙСИЛЬНІШЕ?
ДО 18 0%  0%  [ 0 ]
ПІСЛЯ 18 50%  50%  [ 1 ]
МЕНІ ОДНАКОВО 50%  50%  [ 1 ]
Всього голосів : 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: МАЛОЛІТНІ МАМИ-ТЕНДЕНЦІЯ ЧАСУ АБО ПОМИЛКИ СУСПІЛЬСТВА
ПовідомленняДодано: 24 грудня, 2010, 08:58 
Офлайн
Форумчанин
Аватар користувача

З нами з: 19 жовтня, 2010, 07:18
Повідомлення: 416
Звідки: Рідна Україна
Знайома ситуація: хлопчик і дівчинка полюбили один одного ... Та так міцно, що з'явилася дитина. Їх можна було б вітати, якби не одне але - обидва вони неповнолітні. Що можна сказати в даному випадку? Сумно, але факт: фізіологічна зрілість настає вже у 12 років, а соціальна - тільки в 18.

А вже психологічна "дорослість" ...

Адже що таке бути дорослими? Це означає - відповідати за свої вчинки самостійно, не перекладати відповідальність на інших людей. І те, що дівчинка хоче бути зразковою матір'ю, і те, що хлопець на ній одружується - це не ознака готовності до дорослого, "великий" життя. Так, міркують молоді люди і в 16 цілком здоровою - з народженням дитини підлітки дорослішають швидко. Але міркування та реальне життя - це дві великі різниці ...

Чи подумали вони про що-небудь ще, крім добрих намірів? Про те, що пологи у такому віці - це не фунт ізюму для організму і матері, і дитину? Про те, чи зможуть вони самостійно виховувати цю дитину? Про те, хто буде фінансувати це виховання? Чи всім це під силу?

Для організму юної дівчини до 17 і пологи, і аборт - одно важкий стрес, це однаково неприйнятні варіанти.Таково думку медиків. І громадську думку з ним згідно. Не можна також упустити той факт, що в такому юному віці надзвичайно важко зрозуміти, "твій" чи це людина. Але кожен має право на свою порцію помилок. Найважливіше, щоб при цьому не травмувати інших: ваші помилки - це тільки ваші проблеми, і ніхто більше не повинен за них відповідати, крім Вас.

Зауважте - йдеться не про заміжжя. Мова йде про ранньому народженні дитини. Зрештою, якщо хтось зустрів свою людину в цьому віці - навіщо щось забороняти? Чому б їм не жити разом, а реєструвати чи ні це діло офіційно - це вже кому як подобається (головне при цьому, щоб обом подобалось одне і те ж, інакше конфліктів не оберешся).

Перевожу в життєві реалії: одружитися в 17 років - цілком нормально, так - ну, дозрів організм. А от дітей народжувати - краще подумати декілька років, пожити разом і набути впевненості у майбутньому. Інакше - у разі невдачі у відносинах - це будуть як і раніше ваші помилки, але розплачуватися за них будете вже не тільки ви, але і дитина, і ваші батьки ...

Чому батьки? Та тому, що не дуже зрозуміло, як можна говорити про самостійність юної (15-17 років) мами, якщо вона і матеріально, і морально залежить тільки від інших людей - від батьків, від батька дитини? Що би хто не говорив, але людина відповідально надходить тільки в тому випадку, якщо не розраховує на вирішення своїх проблем іншими людьми. Дівчинка в цьому віці на це не здатна, як би їй не хотілося вірити у зворотнє - це лише самоутешеніе. Реально вона сидить на шиї близьких, і вчинок такий - завагітніти, тим більше - народити - це безвідповідальність перед рідними і перед дитиною своїм теж. Навіть якщо близькі з делікатності нічого такого вголос не скажуть.

Жінка відповідальна за народження дітей, їх виховання, їх подальшу долю взагалі, і вона повинна розуміти, що робить. Розраховувати свої сили. І сили тих, хто готовий допомогти - їх теж потрібно тверезо оцінювати. Батьки не вічні!

Одна справа, якщо дівчина з дитсадка мріяла про дитину, і як тільки доросла до дітородного віку та/або зустріла коханого, свою мрію здійснила. Вона самореалізуватися, і якщо вона при цьому ще й вчиться-працює, фінансово самостійна - відмінно! Тут можна сказати - що так, вона успішна особистість. І зовсім інша пісня, якщо дівчина не охоронялася, "залетіла", народила і тепер це заносить собі в актив ... Це вже, даруйте, типове не те, видаємо бажане за дійсне ...

Безумовно, не можна всіх дівчат , які народили рано, валити в одну купу і називати дурними. Але не відповідальними людьми точно - в 90% випадків. У наші дні, коли про контрацепцію знають навіть першокласники, це особливо актуально.

Так що завдання батьків - не на аборт вчасно відвести, а ось це ось все донести до статевозрілого дитяти. як дівчатка, так і хлопчика. До речі, це теж проблема, тому що паралельно з тим, як дівчаток напихають прописними істинами типу "бережи честь змолоду", а хлопчиків - навпаки, що парадоксально, годують байками про правильність поведінки по типу мачо: "Прийшов, побачив, переміг ...".

Словом, молодій дівчині в будь-якому випадку порадила б думати головою ДО того. А якщо питання впирається саме в молодого чоловіка, який секс пропонує, і особливо незахищений (а то і шантажує: або так, або розлучаємося, тому що відносини наші несерйозні), то можна бути впевненою - невелика втрата буде. Такий підхід дуже красномовно характеризує людину.

У наш час широко пропагується думка, що дівчина "готова" для сексу з моменту першої менструації. Певною мірою - так, але не все так однозначно. Так, дівчинка хоче кохання вже у 12 років. А то й раніше. Але не в тому сенсі, який вкладає в це слово сучасне суспільство. Дівчинка в 12 років хоче найчастіше тільки Поцелуйчик, такі вже особливості розвитку жіночої сексуальності: років до 16 дівчинці хочеться саме зітхань-зітхань, платонічних відносин, поклоніння, квітів, віршів і всього того романтичного флеру, який оточує поняття "любов" і "відносини між чоловіком і жінкою ". А статевого акту як такого їй не хочеться, та й рідко яка дівчина до 16 дійсно здатна відчувати оргазм, не сформована ця сфера, все це приходить пізніше.

Але і "стадний рефлекс" (тобто, прийняті в "оточенні" дівчини звичаї), і нагнітання мас-медіа якогось збоченого уявлення про ідеальну дівчину, яка гіперсексуальний за чоловічим типом - хоче завжди і скрізь і вже, звичайно, починає статеве життя, як тільки пройшла перша менструація - все це примушує дівчат жити не так, як хочеться, а так, як "прийнято". От раніше було прийнято втрачати цноту з чоловіком - і всі намагалися відповідати. Тепер прийнято вважати цноту атавізмом - і знову ж таки, всі стараються.

Мало хто задається питанням: "А мені, ось особисто мені, а не МЧ, потрібен секс прямо зараз? Приятен? Це дійсно для мене важливо, чи потрібно лише у контексті збереження відносин з МЧ та отримання предмета для обміну думками з "бувалими" вже подругами? " Запитай будь-яку дівчину до 17, чи отримує вона задоволення від сексу - а як же, відповість вона! А між тим, за статистикою, майже третина дівчат до 18 років дійсно відчуває оргазм (вже до 21 року картина істотно змінюється, і лише невеликий відсоток залишається фригідних після 25-30). Тобто - ось, організм дозрів. Знову ж таки за статистикою, дівчата, занадто рано вступили у статеві відносини (в 12-15 років), частіше бувають фригідних, ніж їх однолітки, які зробили це "в термін".

Проте ж дівчата в житті не зізнаються в цьому іншим, МЧ особливо. Брешуть, отже - щоб "як усі". Щоб "не гірше інших". Дійсно, типово підлітковий дилема: з одного боку, життєво важливо виділитися, з іншого - не менш життєво важливо - бути "такими ж" ...

Насправді, ранній вступ у статеві відносини свідчить, перш за все, про брак емоційного прийняття в середовищі дорослих (в родині) і однолітків (серед друзів). Недокоханості, дефіцит ласки і розуміння, щирості в сім'ї (а інакше їй би пояснили батьки про ранній секс і його наслідки - а вона б їм повірити!), Прагнення отримати недодані тепло штовхає дівчаток в ліжко так рано. І, як правило, дівчата зазнають фіаско з цими "відносинами", тому що не готові до них ні фізіологічно, ні психологічно. Тим самим вони завдають травми собі самим, обкрадаючи і свій організм, і свої почуття.

Словом, підбиваючи підсумок, можу сказати: діти - це здорово. Це чудово. Але дітей народжують дорослі, а аж ніяк не діти ...
Автор: Наталя Проценко


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 січня, 2011, 14:16 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 26 січня, 2008, 22:10
Повідомлення: 281
Звідки: Маневичі
Дуже поганий (явно комп'ютерний) переклад з російської. Може краще було б спробувати виправити помилки вручну, а потім заливати сюди?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 січня, 2011, 15:18 
Офлайн
Форумчанин
Аватар користувача

З нами з: 19 жовтня, 2010, 07:18
Повідомлення: 416
Звідки: Рідна Україна
Григорій написав:
Дуже поганий (явно комп'ютерний) переклад з російської. Може краще було б спробувати виправити помилки вручну, а потім заливати сюди?
Згідний,просто часу небуло переводити,а стаття зацікавила просто дуже :) ну нічого,думаю на днях я цю проблему виправлю

_________________
І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Блог про електроінструменти, садову техніку, обладнання,