Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 18 січня, 2018, 10:51

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ми чемпіони!
ПовідомленняДодано: 28 вересня, 2011, 05:09 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Багато хто думає що люди на колясках живуть сірим нецікавим життям… Помиляються! Стільки кольорів як у житті цих людей мало в кого є!) Змагання в Луцьку були просто прекрасними!) Всі дружні, всі ЧЕМПІОНИ! Адже як сказала влада в той день «Ви вже перемогли приїхавши сюди».
І це дійсно так! Багато говорити не буду. Дивіться самі
:)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Представники від Маневич на змаганнях у Луцьку:

Шишолік Наталія
Зображення

Рибачук Андрій
Зображення

Слідуючі змагання будуть в Алушті. Марафон на 50 км на які дається дві з половиною години. На разі відомий поки один представник від Маневич, Рибачук Андрій. Змагання розпочинаються 29.09.2011 року. Про результати змагань інформація буде з"являтись у цій темі.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Ми чемпіони!
ПовідомленняДодано: 28 вересня, 2011, 21:19 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Коли бачу молодих людей, зовні здорових, з руками і ногами, але котрі всіма силами намагаються з допомогою всякої зарази знищити себе, перетворитись в немічних калік, щоб потім вся родина їм дмухала в одне місце і жаліла, завжди з захопленням думаю про вас, з різних причин обмежених в чомусь фізично, але таких, що не падають духом, веселих і життєрадісних, СПРАВЖНІХ. Ви - молодці, удачі вам! Буду завтра боліти за перемогу наших в Алушті.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня, 2011, 19:18 
Офлайн
Форумчанин

На всеукраїнських змаганнях в Алушті були всі області нашої рідної країни. Представник від Маневич був Рибачук Андрій. По результатам змаганнь здобув 13- місце по перегонам на час на колясці. Це були перші його серйозні перегони. На слідуючий рік є ціль вже попасти в трійку кращих і взяти ще один вид спорту. Більше інформації та ще й фото та відео із змагання буде трошки пізніше.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня, 2011, 08:36 
Офлайн
Форумчанин

60 метрів за 11, 47 сек проїхав наш представник. Переможець із Львівської області із міста Стрий проїхав за 8,50 сек.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 жовтня, 2011, 11:10 
Офлайн
Форумчанин

Алушта… Це краса у відкритого моря… Від санаторію де ми проживали і до моря було десь 150 метрів… Але перших два дні було не до того. В Алушту приїхали всі області України, від кожної області від шести до восьми чоловік. У де кого пару видів спорту на одну людину припадало у де кого один вид. Тут вже хто на що тренувався. Конкуренція прямо скажу «офігенна»! Були і восьмиразові чемпіони параолімпійських ігор були і рекордсмени книги рекордів Гіннеса :? . Були і дискваліфікації і болючі падіння на колясках. Судді не були поблажливі до когось окремо і не дивились на якісь фізичні обмеження. Як що ти сюди приїхав то значить можеш! Змагались на перегонах парами, я змагався у парі з кірвоградською областю. Кірвоград я переміг з великим відривом. Але в загальному були сильніші за мене. Львівський Ваня який займається пауерліфтінгом і піднімає 204 кілограми проїхав дистанцію за вісім з половиною секунд. Були звичайно ті які не зовсім раді своєму програшу, але в загальному всі дружно потім святкували!) Бо ж реально! Хто туди вже приїхав то вже переміг над собою! Особисто в мене тепер є конкретна ціль на те щоб на 8 спартакіаді України все таки попасти в трійку кращих. Хочу взяти ще якийсь вид спорту крім перегонів. Хочу щось на силу чи витримку. Але то ще буде видно що мені підійде в процесі підготовки до слідуючих змагань. 21 жовтня буде два роки як я попав у аварію. Але я то не рахую великою чи маленькою бідою, я не рахую себе в чомусь обмеженим, тепер у мене куча часу щоб попрацювати над собою!) Як що на калясці то не означає що інвалід. Просто не треба сидіти в скутому становищі і думати що все… Ні!!! І ще раз ні!! Життя на цьому не закінчується! Життя відкриває нові офігенні можливості вдосконалення себе самого! Не треба замикатись в собі, треба бути відкритим і не лінуватись працювати над собою. І через це можна досягти дійсно високих результатів! На людей в колясках кажуть що то народ з обмеженими фізичними можливостями…. Ні. То люди з особливими фізичними можливостями :!:

p.s
Відео та фото матеріали будуть пізніше бо сам чекаю ще поки мені то все перекинуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 жовтня, 2011, 18:17 
Офлайн
Форумчанин

Зображення

Зображення

Зображення

Фото будуть доповнюватись. Дуже повільно надходять

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 жовтня, 2011, 15:27 
Офлайн
Форумчанин

Ліворуч п"ятиразова чемпіонка світу. Праворуч третє місце по настільному тенісу.
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 жовтня, 2011, 15:28 
Офлайн
Форумчанин

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 жовтня, 2011, 16:22 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 1
Люди з обмеженими фізичними можливостями… та люди з особливими фізичними можливостями…ці вислови хоч і дуже схожі між собою, та різниця у них величезна. Я дуже добре знайома з цими поняттями, а ще з відчуттям непотрібності нікому… Але з часом зрозуміла, що оточуючі будуть ставитись до тебе так, як сам до себе ставишся ти…
З Андрієм Рибачуком познайомилась зовсім випадково, і чесно скажу, безмежно рада цьому знайомству. Спілкуючись з ним, зовсім не помічається те, що ця людина витримала стільки важких життєвих випробувань. Завжди веселий та життєрадісний підніме настрій і зарядить позитивом на довго.
Коли він здобув перемогу на змаганнях у Луцьку, тим самим довівши, що ні чим не відрізняється від інших, «здорових» людей, чесно скажу, пишалась. Приємно розуміти те, що люди, яких спіткала невдача, не опустили руки та живуть повноцінним життям, а їхньому вмінню радіти кожній миті, кожному промінчику сонця можна лише позаздрити.
В Алушті я не була, але це не завадило мені відчути той настрій, ту єдність, яка була між людьми. І зовсім не важливо, хто яке місце зайняв, набагато важливіше те, що всі подружились та були як одна команда. Ці люди змогли кинути виклик суспільству, довели, що з будь-якої трудності є вихід, якщо вірити у свої сили та йти уперед. Я впевнена, що ми маємо чому повчитись у них, а не тикати пальцями та жаліти. Кого варто жаліти – це спірне питання…

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 жовтня, 2011, 12:15 
Офлайн
Форумчанин

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 жовтня, 2011, 13:53 
Офлайн
Форумчанин

Вчора було 10 років маневицькому клубу "Довіра". Зустріч відбувалася в барі "Лотос". Матеріали викладу трошки пізніше. Були представники влади. Представники червоного хреста, центру зайнятості, гості з інших областей.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 жовтня, 2011, 14:15 
Офлайн
Форумчанин

Є нові фотоматеріали про змагання в Луцьку. Зараз буду викладати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 жовтня, 2011, 15:10 
Офлайн
Форумчанин

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі