Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 12 вересня, 2016, 18:40

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему   [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 23 липня, 2011, 09:02 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Безкоштовні поради з ремонту побутових холодильників та морозильних камер. Свої питання можна задавати по телефону:(050)1618317 Олександр.
У зв`язку з великою кількістю дозвонювачів - не всі встигають отримати консультацію.
Просимо не зловживати часом, для цього перед дзвінком рекомендуємо уточнити:
- марку, модель, cерійний та прод. номер.
Наприклад: Ariston EDFV 450 XC; S/N 105140258; P/N 81173790101.
- дзвінки приймаються з 9 00 до 18 00
- забороняється звертатись за консультаціями по ремонту холодильників, гарантійний срок обслуговування яких не закінчився Відповідальність за надання недостовірної інформації несе користувач послуги.
Виконання вищевказаних порад забезпечить час та якість консультації.
Інформація про марку,модель,серійний та прод.номер знаходиться на табличці(наклейці),яка розміщується, залежно від марки холодильника:
- в середині хол. відділення з лівої сторони;
- на задній частині холодильника;
- на рамі кріплення мотор-компресора.
Дуже часто телефонують з питанням: "Як перевозити холодильник?"
Відповідаємо:
Як правило, в супровідній документації виробники обумовлюють правила зберігання, складування, розміщення холодильників усередині транспортного засобу та умови транспортування. Щоб убезпечити себе від збитків, більшість виробників вимагає перевозити холодильники обов'язково в заводській упаковці та у вертикальному положенні.
Дотримуючись заходів підвищеної обережності, холодильники можна перевозити на невеликі відстані в горизонтальному положенні. Холодильник потрібно покласти на задню стінку, але так, щоб не пошкодити конденсатор. Можна покласти на бік, але так, щоб петлі були зверху і двері не могли відкритися мимоволі. Під холодильник бажано підкласти товстий картон або сукно, щоб не пошкодити забарвлені поверхні. Від можливих зсувів холодильник потрібно обмежити упорами і прокладками і закріпити м'якими ременями. Не можна покласти холодильник на двері, оскільки при цьому ймовірність пошкоджень буде найбільшою.
При перевезенні по нерівній дорозі потрібно бути особливо уважним. Тряска та удари при горизонтальному положенні холодильника здатні викликати значно небезпечніші пошкодження, ніж при вертикальному. Багато деталей не розраховані на фізичні навантаження при горизонтальному положенні холодильника.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 24 липня, 2011, 08:39 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Останнім часом дозвонювачі звертаються з приводу того, що "холодильники працюють постійно (не виключаються) та сильно нагрівається двигун холодильника".
Відповідаємо:
Середня температура в холодильній камері на одній з позицій ручки терморегулятора повинна відповідати (в залежності від кліматичного виконання) наступним значенням (ГОСТ 16317-76, ГОСТ 14087-80, ГОСТ 26678-85):
• У (помірний клімат) - температура навколишнього повітря 16 і 32 ° С при середній температурі в холодильній камері відповідно не нижче 0 ° С і від 0 до 5 ° С;
• Т (тропічний клімат) - температура навколишнього повітря 18 і 43 ° С при середній температурі в холодильній камері відповідно не нижче 0 ° С і від 0 до 7 ° С.
Випускаються згідно ГОСТу 16317-87 холодильні прилади по здатності працювати при максимальних температурах навколишнього середовища (° С) підрозділяються на наступні класи:

Холодильники:
• SN, N → 32
• ST → 38
• Т → 43
Морозильники та холодильники-морозильники:
• N → 32
• Т → 43
При цьому середня температура в холодильній камері для холодильників типів SN і N повинна бути не вище 5 ° С, для холодильників типів ST і Т - не вище 7 ° С.
Враховуючи аномальну спеку (вище 32), рекомендується:
- встановлювати біля двигунів відповідні вентилятори, які можна придбати в магазині;
- зменшити температурний режим до можливого мінімуму (поставити термостат на менше ділення або задати відповідні параметри (для холодильників з електронним керуванням).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 24 липня, 2011, 10:45 
Офлайн
Адміністратор
Аватар користувача

З нами з: 09 травня, 2007, 21:02
Повідомлення: 1490
Звідки: Львів-Маневичі
Ви холодильники в Маневичах ремонтуєте?
Напишіть коротко про свої послуги і ціни.

_________________
Мій особистий блог


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 27 липня, 2011, 11:54 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Нажаль ми ремонтуємо лише в Луцьку. На даний час можемо рекомендувати лише майстрів з обласних центрів усієї України, що співпрацюють з нами і мають позитивні рекомендації. Ремонт проводимо будь-яких побутових холодильників. Ціни залежать від складності рнмонту.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 28 липня, 2011, 08:04 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Слідуюче питання, що часто турбує дозвонювачів: "Як позбутися запаху в холодильнику?"
Відповідаємо:
Найбільш точне визначення такого запаху затхлість Щоб уникнути цього виїжджаючи на дачу або у відпустку і вимикаючи холодильник не закривайте його, залиште прочинені дверцята Якщо ж неприємний запах наявний і при включеному в мережу приладі - треба шукати і усувати його причину Практика показує, що неприємний запах у камері виникає під час недбалої експлуатації холодильника і поганого догляду за ним Адже раніше до появи приладів з автоматичною системою відтавання холодильник розморожували ніяк не рідше ніж раз на два місяці А якщо розморожували значить і мили або хоча б протирали вологою ганчіркою Тепер же така необхідність зникла в принципі, холодильник може працювати без відтавання протягом всього року Біда тільки, що його при цьому і не миють, що є негігієнічно і навіть шкідливо Але ж інструкції з правилами експлуатації до кожного приладу говорять що холодильник необхідно мити і чистити не рідше ніж два три рази на рік.
Так що універсальна порада - частіше перевіряйте вміст свого холодильника.
До виникнення небажаних запахів може привести і неправильне розміщення продуктів усередині холодильника. Так, молоко, вершки, масло, кисломолочні продукти, легко сприймають сторонні запахи. Тому їх треба тримати подалі від оселедця, сирої риби, копченостей, маринадів.
До речі, необхідно відзначити, що для нових холодильників специфічний запах - цілком нормальне явище. Запах виділяється з деталей, виготовлених з полімерних матеріалів (внутрішня шафа, бар'єри на дверях холодильної камери, різні ємкості для зберігання продуктів). Практично всі пластмаси виділяють запахи - це їх особливість. Наскільки сильно пахне пластмаса - залежить від того, який вид матеріалів застосовує конкретний виробник. А так як холодильник на своєму шляху від заводу-виробника до кухні знаходиться в заводській упаковці з закритими дверима, то концентрація специфічного запаху в новому холодильнику підвищена і нерідко викликає у власника переляк і, як наслідок, розчарування в покупці. Але чим довше працює холодильник, тим менше відчувається цей неприємний запах, а з часом він зникає повністю.
Позбутися ж від цього запаху в перші години допоможуть рекомендації з керівництва по експлуатації: вимийте холодильник і комплектуючі теплим розчином води з питною содою, потім прополощіть водою; на сухо витріть його м'якою тканиною і ретельно провітріть його протягом двох-трьох годин.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 29 липня, 2011, 08:34 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Ремонт холодильників Ardo
1.Двері холодильної камери не прилягає до холодильної шафи, спостерігається явний перекіс дверей холодильної камери по відношенню до дверей морозильної камери. У чому причина?
-Таке дійсно відбувається, якщо двері холодильної камери були перевантажені пластиковими пляшками великої ємності, або банками з консервами. Якщо отвори під кронштейни, що знаходяться на верхній і нижній площині дверей не пошкоджені, то досить ослабити кріплення кронштейнів і відрегулювати положення дверей. Якщо отвори розбиті, то найпростіший спосіб, це перевісити двері на протилежний бік, при цьому для навішування будуть використані непошкоджені отвори з протилежного боку дверей, і не буде потрібен ремонт дверей.
2.В холодильній камері немає холоду. Температура набагато вища, ніж потрібно.
-Швидше за все, причина - витік газу (холодоагента) з холодильного агрегату. У такому випадку потрібно виявити конкретне місце витоку, усунути витік, і потім заправити холодильник фреоном. Але перш ніж заправляти холодильний агрегат рекомендується провести діагностику компресора, тому що при витоку компресор тривалий час працює без відключення, що може призвести до його передчасного виходу з ладу. При даній поломці потрібно звернутись до майстра
3.У холодильній камері накопичується вода! Під фруктовим скринькою теж калюжа! У чому причина?
-Причина криється в засміченні дренажної системи. У такому випадку вода, що стікає по задній стінці холодильної камери не виводиться в лоток на компресорі, а накопичується всередині холодильника. Для усунення несправності часто буває досить прочистити трубку, по якій вода стікає в лоток на компресорі.
4.У холодильнику ARDO CO 2610 SH чути тріск з боку задньої стінки, немов ламається пластмаса. Потріскує щодня.
-Явища «потріскування» в холодильних приладах виникають в результаті природних температурних деформацій складових частин холодильника-морозильника (полістиролу, алюмінієвого листа і трубок випарника). Дане явище не впливає на експлуатаційні характеристики холодильника і не може розглядатися як недолік виробу.
5.Холодильник Ardo включається і тут же вимикається.
- Швидше за все, несправне пускозахисне реле компресора, або сам компресор. Заміна пускозахисного реле, як правило, не пов'язана з якими-небудь труднощами, і якщо у Вас є навички роботи з електричним струмом, то можна спробувати замінити реле самостійно (хоча ми все-таки порадили б звернеться до сервісного центру або майстра). А ось при заміні компресора потрібно заправка холодильного агрегату холодоагентом, тому для проведення цієї роботи необхідно запросити фахівця.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 30 липня, 2011, 11:02 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Ремонт холодильників AEG.
1. Холодильник включається і тут же вимикається. У чому причина?
-Якщо холодильник не оснащений електронним управлінням, то швидше за все, несправне пускозахисне реле компресора або сам компресор. Якщо холодильник оснащений електронним управлінням то додатково - несправною може виявитися електронна плата. Реле можна замінити самостійно. Якщо несправна плата управління або компресор, то краще звернутися до фахівців, тому що в даному випадку ремонт холодильника AEG досить складний і може потребувати спеціального обладнання.

2. У холодильній камері мого AEG продукти промерзають просто наскрізь. Температурний режим виставлений правильний.
-Швидше за все, несправний датчик температури, менш вірогідний вихід з ладу електронної плати управління. У такому разі реальна температура в холодильній камері буде відрізнятися від виставленої на дисплеї панелі управління, в результаті чого холодильна камера стає "морозильною" в самому повному розумінні цього слова.

3. Електронний холодильник AEG постійно видає на панелі помилку.
-Цілком можливо, вийшов з ладу один із температурних датчиків.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 31 липня, 2011, 08:13 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Ремонт холодильників Bosch
1.Електронний холодильник Бош вмикається і вимикається відразу. Мережа справна - Ви спеціально перевіряли.
-У разі появи такої поломки в даному випадку варто перевірити плату управління. Швидше за все, несправна саме вона. У такому разі краще звернутись до майстра.

2.У холодильнику Bosch накопичується вода! Є наявність затхлого запаху . У чому може бути причина?
-Необхідно перевірити справність дренажної системи. Якщо вона вийшла з ладу, вода не буде виводитися з системи, а почне накопичуватися в холодильній камері. Необхідно прочистити злив, а потім ретельно прибрати залишки води з камери. Наявність вологи всередині агрегату - викликає неприємний запах. Поки несправність не усунуто, від нього неможливо позбутися. Коли холодильник в порядку, можна прискорити процес вивітрювання запаху (метод вказано вище).

3.Холодильник Бош вимикається, потім включається знову, але починає працювати в іншому режимі.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 01 серпня, 2011, 09:21 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Ремонт холодильника Candy
1. У моєму холодильнику з'явилась якась дивна речовина, що зовні нагадує пластилін. По всьому периметру внутрішньої шафи. Як із цим боротися?
-Речовина, що нагадує пластилін, - це герметик, який використовується в старих моделях холодильників Candy. Через нагрівання контуру дверей він може вилізти назовні. Не треба лякатися, достатньо видалити його самостійно. Для цього краще використовувати ганчірочку і теплу воду, так як зіскребти що-небудь в холодильнику гострими предметами небезпечно: можна пошкодити верхній шар деталей.

2. У холодильній камері немає холоду.
-Якщо холодильник оснащений системою «No Frost», можливо, несправна система автоматичного відтавання морозильної камери. У такому випадку температура холодильної камери буде помітно вище звичайної, продукти можуть зіпсуватися. Також,можливо, знадобиться заміна датчика або тена.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 02 серпня, 2011, 08:08 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Ремонт холодильників Daewoo

1. При спробі включити електронний холодильник Daewoo лунає тріск там, де в нього знаходиться плата управління. Після цього відбувається запуск мотора, холодильник працює нормально.
- Швидше за все, несправна плата управління її потрібно замінити або ремонтувати.

2. В холодильнику з електронним управлінням горить індикація, а мотор не включається.
- Знову ж таки, несправність плати управління. Ця деталь також може провокувати і іншу несправність, яка проявляється наступним чином: звуковий сигнал холодильника працює тихо-тихо. В обох випадках рекомендуємо звернутися до фахівців для проведення діагностики та ремонту.

3. Холодильник Daewoo включається і тут же вимикається знову. У чому може бути проблема?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Безкоштовні поради з ремонту холодильників
ПовідомленняДодано: 03 серпня, 2011, 08:55 
Офлайн
Форумчанин

З нами з: 22 липня, 2011, 23:15
Повідомлення: 12
Ремонт холодильників Electrolux.
1. Дисплей на холодильнику Electrolux видає неправильні показання: періодично моргає, а іноді і зовсім гасне.
-Швидше за все, винна електронна плата. Вона являє собою окремий електронний блок, який працює незалежно від холодильника в цілому. Тому ваш агрегат може бути в порядку і працювати зовсім правильно. А ось плату доведеться замінити.

2. У холодильнику Electrolux немає холоду.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему   [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
cron
Блог про електроінструменти, садову техніку, обладнання,

Форум про форум | Маневичі у мережі