Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 21 січня, 2018, 03:20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Хороший настрій забеспечено!
ПовідомленняДодано: 19 листопада, 2010, 21:58 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Цю історію розповів мені товариш. Сиділи вони з другом, випивали на березі річки у Вінниці. Купили горілки, а собаці – крутого корму. Вивалили його псу, а він не їсть. Мордою і так і сяк тикали, але марно, не хоче їсти – гроші на вітер викинули. Вранці вони прокинулися, а собака біля миски слиною ледь не давиться. З’ясувалося, що хлопці після горілки забули зняти з бідолашного пса намордника!

Небагатьом із нас подобається заходити в прокурений ліфт уранці. Оскільки вентиляції у радянських підйомних машинах не передбачено, то завжди відшукається добрий самаритянин, який зіпсує повітря в ліфті на тривалий час.
Боротися з цією проблемою практично неможливо – хіба з самісінького ранку стояти на першому поверсі й підстерігати курця. Але у моїй дев’ятиповерхівці хтось відшукав дієвий і головне – естетичний метод. Ми приїхали з відпустки, зайшли у ліфт і... На півстіни висить якісна (не відірвати!) і яскрава наклейка з життєствердним гаслом: «У ліфті курять тільки...» (в нецензурній формі йшлося про чоловіків нетрадиційної сексуальної орієнтації). Не повірите, але вже тиждень у ліфті жодного разу не було накурено – не хочеться моїм сусідам бути «голубими»...

Чоловік і жінка спочатку зустрічаються очима, а потім уже всім іншим

Зазвичай сніданок ми готуємо самі, обід купуємо в кафе, а вечерю нам готує дружина. Звідси й приказка: «Сніданок з’їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу».

Годі не кохати жінку, яка вважає тебе генієм...

- Хочеш анекдот?
- Так.
- А він тебе не хоче!

Обережна людина мухи не образить: а раптом із неї зроблять слона...

- Чому з села переїжджають до міста?
- Або вівця не дала, або баран пом`яв.

СІМ РАЗІВ ВІДПИЙ, ОДИН - ВІДЛИЙ...

Два альпіністи загубилися... Їх замело, холодно, голодно. Раптом прибігає вели-чезний сенбернар з малесенькою пляшечкою горіл-ки на шиї.
Один каже:
- Поглянь - друг людини!
- Ой, а який милий песик його приніс...

Сучасна медицина не лікує, а продовжує можливість вести неправильний спосіб життя...

- Малчік, твой мама дома?
- Дома.
- Держи персик. Малчік, а папа дома?
- Дома.
- Отдай персик!

Ізраїльський парламент подав на обгово-рення питання: “Чи мож-на відповідати запитан-ням на запитання?”.
На кінець дня було ухвалено рішення: “А чому б і ні?”.

Чоловік гнівно на дружину:
- Та ти коза!
Вона спокійно йому відповідає:
- Був би у мене чоловік прези-дентом, була б і я президенткою. Був би у мене чоловік генералом, була б і я генеральшею. А так - коза, звичайно ж, коза...

- Дівчино, познайомимось!
- Я з маши-ністами електро-поїздів не зна-йомлюсь.
- А як ви здогадалися?
- Від вас не пахне соляркою.

Підходить мужик до хлопчика:
- Здрастуй, хлоп-чику! Як тебе звати?
- Здрастуйте!
- Ти що, гальмо?
- Вася.
- Ну, гаразд, Васю, скільки тобі років?
- Сам ти гальмо.

Тримати народ напів-голодним чи нехай вимирає? Але ж влада - це мистецтво компромісу.

ПЕРЕГАРРІ ПОРТЕР

Державні служби проти корупції - те саме, що рок проти наркотиків чи бджоли проти меду...

До Книги рекордів Гіннесса потрапили жителі міста Луцька - 38 осіб влізли в одну маршрутку. І це тільки на сидіння поряд із водієм. :D

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі