Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 06:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 травня, 2007, 12:16 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Поки що я знаю лише одного - Укртелеком

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 травня, 2007, 19:01 
Офлайн
Старожил

Повідомлення: 442
Компютер-ленд на якомусь приватному провайдері. Нема сенсу працювати на маневицькому ринку інтернет послуг. Народ дуже відсталий на рахунок цього.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 травня, 2007, 20:53 
Офлайн
Адміністратор

Ну спочатку навіть мобілок небуло,Приїжав додому лазив на дах говорити.З нетом буде так само :shock:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 травня, 2007, 21:22 
Офлайн
Старожил

paschenkomax написав:
Ну спочатку навіть мобілок небуло,Приїжав додому лазив на дах говорити.З нетом буде так само :shock:

Та буде, питання коли. Я думаю, що не раніше як через роки півтора, декілька компютерщіків почнуть "сёрфірувати" нет від нєхер дєлать, потім вже масове буде, не раніше як через 2-3роки. Але нет - потужний ресурс, в нас народ ше неправильно думає, не знають, шо шось таке буває.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 травня, 2007, 21:32 
Офлайн
Адміністратор

SaniaPL написав:
paschenkomax написав:

Та буде, питання коли. Я думаю, що не раніше як через роки півтора, декілька компютерщіків почнуть "сёрфірувати" нет від нєхер дєлать, потім вже масове буде, не раніше як через 2-3роки. Але нет - потужний ресурс, в нас народ ше неправильно думає, не знають, шо шось таке буває.

Моя мама купує побутову техніку переглянувши її в неті і порівнявши ціни в електронних магазинах

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 травня, 2007, 23:42 
Офлайн
Старожил

paschenkomax написав:
SaniaPL написав:
paschenkomax написав:

Моя мама купує побутову техніку переглянувши її в неті і порівнявши ціни в електронних магазинах

Так само робить весь цивілізований світ, це нормально і так має бути. Та Маневичани лишаються маневичанами. В нас дуже низький рівень життя, низікий рівень розвитку економіки і людей.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 вересня, 2007, 23:59 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 20
Привіт,"продвинутим" А супутниковий інет ніхто й не згадав.Реально і не дорого.Сам так працюю.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 жовтня, 2007, 10:33 
Офлайн
Чайнік

Повідомлення: 724
Ну дк, тут кожен згадував про свій нет )) Про супутниковий нет в нас в Маньках я особисто не чув. Більш детально розповісти можеш? Швидкість, вартість, метод оплати, підключення, плюси мінуси т.д. і т.п.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 жовтня, 2007, 11:09 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 131
Реальний нормальний інтернет - це "ОГО!" від Укртелекому. І наскільки я знаю, в Маневичах, це зараз реально. Є вільні порти. Інет від 80 грн. на міс Необмежений!!!. До 31 жовтня знижено установчу плату на 30 відсотків.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 жовтня, 2007, 21:22 
Офлайн
Чайнік

Повідомлення: 724
Чому ж - не лише. Супутниковий теж реальний, цілком.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 жовтня, 2007, 09:19 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 131
Наскільки мені відомо, супутник в негоду (дощ, снігопад) не працює. Це мені так розказували ті люди, в яких цей інет стоїть. І друге питання, а з ціновою політикою як? Скільки таке задоволення коштує?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 жовтня, 2007, 00:52 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 20
Цінові розклади приблизно такі:монтаж ,,під ключ,, 750-800ГР.Отримуємо Інет-148,100М-20гр,1000М-60гр у LIFE на місяць+перегляд каналів з SIRIUSа.Негода впливає не більше ніж на звичайний тюнер. Докладніше - по запиту. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2011, 16:47 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Ага :( Укртелеком....На хуторі Лоше хлопець інвалід без ніг подав заяву на підключення телефону,ще перед написанням йому сказали що це марно,бо навіть якийсь дід "ветеран війни" (назву села непам"ятаю)теж хотів підключити,і йому відмовили,велика відстань сказали.Але хлопець нездався,всетаки добився щоб проиїхали телефоністи чи як їх там називають,поміряли відстань і сказали що треба кабель класти в землю бо по стовбах чомусь неможна,наміряли 3600 метрів і заявили сумму в 40 тисяч з копійками гривень! :( А хлопцеві інтернет треба ж тільки в більшості,щоб був трошки швидший,щоб хоча б фільм який скачати та подивитись.Звернувся він в головну їхню контору в Києві,там сказали що все що стосується телефонних послуг (тобто і технічні роботи) робиться для нього безкоштовно!Оплачує він тільки інтернет послуги,а в Маневичах сказали що в київські мабуть помилились а бо щось напутали,він повторно звернувся в Київ,відповідь була незмінною,все це оплачує "Фонд захисту інвалідів",але або маневицькі хочуть грошей в карман або це вони незнають добре правил підключення таких послуг!І я так зрозумів що маневицьким фіолетово що там в Києві кажуть...

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2011, 16:51 
Офлайн
Адміністратор

А в Лоше у кого-небудь взагалі є телефон?

Укртелеком тут думаю не повинен діяти собі в шкоду і робити щось безплатно. Існують різні благодійні фонди і державні програми допомоги інвалідам. Думаю потрібно писати заяви і у всі можливі інстанції, їм це буде як більмо на оці і таки вирішать провести.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2011, 16:56 
Офлайн
Форумчанин

Телефон є,один правда на весь хутір але є,проведений по залізнодорожним стовбам,платять правда на почту,коли їх спитали чому ви по стовбам непроведете потим що біля путі?То сказали шо то не їхні стовби і вони немають права,слухай Макс ти можливо знаєш ці програми і фонди?Скинь ссилочку в приватні повідомлення :)

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2011, 17:01 
Офлайн
Адміністратор

Я не знайомий з тими фондами і програмами, раджу зареєструватися на тематичних форумах по тому і попитати людей.
Просто я знаю по своїй роботі в жеку, що коли не пишуть мешканці заяв, а просто усно скаржаться, то нічого не рухається. А от коли заяви в різноманітні інстанції то починається рух.

Якщо в когось вже є лінія, то домовся щоб туди ввімкнули інет, постав там WiFi роутер і лови інтернет.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2011, 17:05 
Офлайн
Форумчанин

Та вони знов щось придумають :( Ну нічо))Щось то воно буде всетаки :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2011, 17:45 
Офлайн
Форумчанин

Написав на імеіл в Міністерство соціальної політики :) Побачу чи буде хоч якийсь результат :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Місцеві провайдери
ПовідомленняДодано: 11 червня, 2011, 03:36 
Офлайн
Форумчанин

Поставили мені антену від "Інтертелеком" :) Швидкість до 3.1мб/сек. Установка,модем з впрограмованим номером, кабель,антена=800грн :) Є подобова оплата з трафіком по 5грн за добу. Але мені краще місячна оплата, ціни від 65 до 270грн, необмежений, правда скільки заплатиш таку і швидкість матимеш але я плачу 100 грн в місяць за 153кб/сек вдень і вночі з 00:00 до 8:00 3.1мб/сек. Мене влаштовує :) Вдень можу спілкуватись по скайпу через вебку і плюс щось качати або лазити просто по мережі. Вночі ставлю кучу фільмів на закачку і лягаю спати :) Укртелеком мені колись заявив 44 000 грн. То тут мені дешевше,без черги, швидкість суперова і головне скільки пишуть стільки й дають, не давлять. Встановили все на протязі 30 хв.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 червня, 2011, 13:54 
Офлайн
Адміністратор

Що Інтертелеком, що Укртелеком - лайно лайном.
Я , мабуть, увімкну собі інший провайдер у львівській квартирі — Інті.
Ось розцінки:
Зображення

20 Мегабіт за 35 грн в місяць це чудово

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 червня, 2011, 16:54 
Офлайн
Форумчанин

Мені Укртелеком було дорого ставити.Інті в Маневичах поки немає.Інтертелеком для мене найкращий вихід в моїй ситуації.І як на мене дешево як для таких послуг.Тим більше для Маневич.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 червня, 2011, 22:03 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
"20 Мегабіт за 35 грн в місяць" - Я таке ХООООЧУУУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі