Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 06:40

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Wi-Fi в Маневичах
ПовідомленняДодано: 17 квітня, 2011, 21:53 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Хто знає щось про це покриття саме в Маневичах?Чи є воно в нас?Мені дійшла новина що ніби Укртелеком щось таке поставив в Маневичах,але Макс був у місті з ноутом і казав що нічого неловить :( Як що хтось щось знає за це то напишіть тут :)

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 квітня, 2011, 01:04 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Думаю, що в нас цього нема і навряд, чи буде ближчим часом. Все таки це радіодоступ і тут мають зберігатись фізичні закони, тобто візуальна видимість антен одна одною. Це взагалі затратно і окуповується лиш при відповідній насиченості юзерів на кожен квадратний метр площі, а таке може бути реалізовано тільки в великих містах, де є багатоповерхові будинки. В нас це не світить, як не світить і швидкісний Нет, на жаль

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 квітня, 2011, 07:14 
Офлайн
Форумчанин

:( Так хочеться виговоритись нашій владі :( Але небуду :) А як в нас з радіо-інтернетом справи?

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 квітня, 2011, 12:01 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
В Маневичах вайфай покриття є, воно доступне в 5-тому і сусідніх під’їздах в п’ятиповерховому будинку біля Лісгоспу. Покриття йде від мого роутера в квартирі :))))

Вайфай мережа може бути і потужніщою, просто треба пристрої відповідні. У Львові є такі мережі з більшим радіусом дії, в квартирі у Львові така одна мережа мені навіть видима.

Цитата:
виговоритись нашій владі
не розумію до чого тут влада. Інтернет надають комерційні структури і керуються своєю вигодою. Звісно, що Лоше їм зовсім не цікаве. У віддалених районах раціонально при відсутності Укртелекома користуватися мобільним інтернетом.

Радіоінтернет це щось з минулого тисячоліття, або з початку цього.

Надалі думаю буде розвиватися 3G, 4G і WIMAX, власне за цими бездротовими способами передачі даних буде майбутнє.
А до Маневич теж має дійти з часом. Я пам’ятаю кілька років чекав поки в Маневичах Київстар появиться, лазив з телефоном на дах будинку, а тепер покриття в порядку речей.

А поки всім Маневицьким спасінням є Укртелеком. Скоро до речі має подешевшати 2МБ/с=60 грн та по інших тарифних планах теж знизиться. Має подешевшати, бо дешевшає плавно по таких районних центрах як Маневичі, на сайті УТ список поповнюється, отже і до Маневич прийде черга.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 квітня, 2011, 14:02 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Мобільний Нет поки що нервово курить по всіх основних параметрах. Не знаю, то тільки тут, чи скрізь. Я недавно підключав одному знайомому 3G від Київстар, швидкість там не набагато більша, як колись була при комутованому доступі... Чужий Wi-Fi не панацея - хазяїн з часом навчиться користуватись своїм модемом, побачить чужого і запаролює доступ, тоді капєц. Та й красти трафік постійно якось не по людськи. Для Маневич і для сіл району було б найкращим варіантом якийсь такий бездротовий доступ на спільний сервер, котрий би ідентифікував і надавав доступ всім бажаючим з пристойною швидкістю і куди б збиралась інфа з сіл. По принципу сотового зв"язку. Тільки от щось не чутно про такі розробки. Видно, провайдерам достатньо міського населення, бо по селах юзерів додасться мало, а геморою з коннектом хмара. Здешевшання від Укртелекому - це добре, хоча швидкість все одно впирається в якість телефонних ліній суттєво. Та й не особливо там чухаються реально цю швидкість ставити у відповідність навіть з тим тарифним планом, що є на сьогодні. В ОГО 512-2010 ще коли змінили швидкість віддачі з 512 до 3-х мегабіт за секунду, але в реалі більше за 512 кілобіт не було ніколи. Більше того, Спідтест часто взагалі показує 150-200 кілобіт за сек. Правда, от до наших з вами Маневич те здешевшання дійде, мабуть, в останню чергу, бо плавність полягає в наявності конкурентів Укртелекому на Інтернет-ринку, а тут нема багатоповерхівок, отже конкурентам ми нецікаві. На жаль.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 квітня, 2011, 03:33 
Офлайн
Форумчанин

Влада то можливо і не при чому :( Але могла б і посприяти якимось чином на розростання мережі в місті.Хоча про що я говорю....Хай би хоч 3G зробили!Але операторам мобільним Маневичі мабуть реально нецікаві :( Хоча можна спробувати попросити за Маневичі у Київстару,цікаво що це тепер уже приватне акціонерне товариство з недавнього часу.Цікаво чи багато вони тратять на те щоб зробити 3G покриття?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі