Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 17 січня, 2018, 13:46

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Депутат побив дитину
ПовідомленняДодано: 12 травня, 2011, 04:54 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Прокурор Волинської області порушив кримінальну справу за ч.1 ст. 296 ККУ проти депутата Ковельської районної ради, який 20 квітня побив дитину, що гралася у піску, привезеному для ремонту його оселі.

Перебуваючи на подвір'ї багатоповерхового будинку за місцем свого проживання, депутат Ковельської районної ради, грубо порушуючи громадський порядок, діючи зухвало, схопив за шию малолітнього хлопчика, який грався в піску, що чоловік привіз для ремонту своєї оселі.

Утримуючи дитину таким чином, зловмисник бив її головою в пісок, доки один зі свідків події підбіг та вирвав малюка з його рук. Хлопчик отримав легкі тілесні ушкодження й дуже злякався.

Зображення

P.S

Вся «провина» семирічного хлопчика, на якого він підняв руку, полягала в тому, що він грався у «депутатському» піску

Цей дикунський випадок трапився у Ковелі на вулиці Володимирській біля будинку № 85 приблизно о 18-й годині. Семирічний Максим З. грався у піску, який привіз на подвір'я багатоповерхівки Сергій Повар для проведення ремонту власної квартири. Сергій Данилович якраз вийшов викинути сміття, коли раптом побачив, що у його піску бавиться дитина. Свідки розповідають, що він схопив малого за комірець куртки і почав товкти обличчям у пісок. Все це відбувалось на очах кількох чоловік. Хтось зробив зауваження 67-річному Сергію Повару, але той не реагував. Тоді одному із свідків довелось силою відсторонювати розлюченого пенсіонера від малолітньої дитини, яка від страху та отриманого стресу, даруйте, «наробила в штани».
Наталія Леонідівна З. побачила свого сина заплаканим і переляканим, у зім'ятому одязі, обличчя - у піску. Вона зателефонувала до чергової частини міліції і повідомила, що невідомий громадянин познущався над її дитиною. На місце пригоди негайно прибула оперативно-слідча група Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ. Працівники міліції опитали свідків і досить швидко встановили особу сивочолого хулігана.
У це важко повірити, бо Сергій Данилович - досить відома людина у місті залізничників. Він другу депутатську каденцію поспіль у Ковельській районній раді є лідером фракції «Батьківщина», керівником громадської приймальні районної партійної організації ВО «Батьківщина». Як же подібне взагалі могло трапитись?
- Я йшов з пакетом сміття, а він з іншої сторони купи піску вискочив, потупцював і на мою сторону вибіг, - розповідає мені свою версію ходу подій Сергій Повар. - Я його взяв за комір і кажу: «Що ти робиш?» І все! І піднялася буча, йолки-палки. Я ж не бігав за ним, не доганяв. Він вискочив і якраз під праву руку потрапив. Мене запитали: «Ви ж депутат?» - «Так!» А що тут приховувати? Я його трусонув - злетіла бейсболка з голови. Підійшов чоловік, підняв і каже: «Що ви робите?» Відповідаю: «Ну, а що він робить?» «Хіба так можна?» - знову до мене. «А що я повинен робити?!» - мовлю йому. І все! Тут жінка почала кричати. Я пішов, відніс сміття і пішов додому, ще в магазин зайшов.
- Але ж свідки стверджують зовсім інше, що ви саме товкли дитину обличчям у пісок.
- Там була хвилина діла - і все. Може, я його брав за комір, коли він з цієї купи піску збігав, то так вийшло, що він падав. Не знаю. Я його не зачіпав. Навіщо він мені здався?!
За словами начальника Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ полковника міліції Миколи Дубія, правоохоронцям свої висновки мають дати судмедексперт та психологи. Матеріали перевірки з міліції передадуть ковельському міжрайонному прокурору, який прийме остаточне рішення. Зі слів Миколи Михайловича, не виключено, що за цим фактом буде порушено кримінальну справу.

Цей депутат "правовірний" бютівець. Вже два скликання підряд очолює фракцію "Батьківщини" в Ковельській районній раді. Будь-кого з пересічних юлефанів на цю відповідальну посаду не поставлять. Значить - кращий з кращих юлиних "бійців". А до цього тривалий час "давив" за шию підприємців, працюючи на посаді начальника місцевої податкової інспекції.

Злощасна купа "депутатського" піску:

Зображення

volyn.com.ua
ZAXID.NET

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 травня, 2011, 19:41 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Батьки хлопчика, якого депутат Ковельської райради від ВО "Батьківщина" Сергій Повар, за ранішою інформацією, натовк головою в пісок, відкликали заяву з прокуратури.

Про це 12 травня під час прес-конференції повідомив депутат облради, голова обласної організації "Батьківщини" Анатолій Грицюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 20 квітня депутат Ковельської райради Сергій Повар провчив 7-річного хлопчика за те, що той на подвір’ї багатоповерхівки грався його піском. Як стверджували свідки обранець натовк дитину обличчям у пісок.

Пізніше прокуратура повідомила , що проти депутата по даному факту порушили кримінальну справу. Однак, як стверджує Анатолій Грицюк – ця справа має політичний підтекст, а інцидент поданий у ЗМІ викривлено.

«На превеликий жаль ЗМІ під тиском міліції, під тиском партії влади зробили таку інформаційну нещиру, а цинічну заяву, що наш депутат Ковельської районної ради Повар Сергій Данилович познущався над малою дитиною, яка ходить у другий клас…», - зазначив Грицюк.

«Батьки дійсно на початку звернулися, що ніби стався прецедент, але, коли розібралися глибоко в ситуації – мама написала заяву, що претензії до депутата від нашої політичної сили Повара Сергія Даниловича ніяких немає, бо син на другий день пішов в школу», - говорить депутат.

Грицюк розповів, що одразу після того, як справа стала відома поїхав до Ковеля і особисто розмовляв з Поваром.

«Депутат повар привіз до свого під’їзду пісок робити капітальний ремонт квартири. Висипав пісок. Каже: «Так, дійсно, діти його кожен день розривають, а я кучкую. І ранком виношу сміття побутове, а там діти той пісок розгрібають. Цей хлопчина впав, я його взяв приподняв і кажу – хлопче не роби так, і почав вести з ним діалог. А там стояла якась юрба людей і хтось з них почав звинувачувати», - розповів Грицюк.

«Сьогодні голова обласної державної адміністрації через певних своїх виконавців дає несправедливі нечесні команди, аби політизувати побутовий інцидент, який стався між сусідами…. Коли ковельські прокурори нічого не знайшли, дають команду прокурору області і він починає оголошувати», - сказав депутат.

«Ми маємо три заяви, які ми дали нашому прокурору. дали в прокуратуру Ковельського району і на жаль прокуратура на прес-конференції говорить, що ми відкриваємо кримінальну справу. Хоча ковельський прокурор, розібравшись в ситуації, не знайшов складу злочину, ні якихось адміністративних порушень. І Гіль Андрій (прокурор області, - «ВН») повідомляє, що відкрита кримінальна справа по такому прикрому факту», - каже Грицюк.

«Потім він напише нам відписку, що факти не підтвердилися, але порочать людину, депутата. Людину, яка має чесне ім’я і є солдатом нашої політичної сили… Коли сьогодні дають команду «фас»,а би просто опорочити людину і цинічно знищити, зганьбити людину – таке у демократичному суспільстві недопустимо», - додає бютівець.

Зображення: копії заяв прокурору Волинської області Андрію Гілю і Ковельському міжрайонному прокурору Сергію Масалову з приводу відкликання своєї заяви. Копії надані Анатолієм Грицюком:

Зображення
Зображення
Зображення

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі