Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 23 листопада, 2017, 23:35

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 січня, 2010, 03:49 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 7
Ленін мужик був розумний, але, пора вже йому залишитись тількі на папері і у памяті) Я думаю він був би не проти,якби його памятник демонтували на благо рабочіва класа. А ще краще, якби кошти реалізували в якусь розважальну сферу для підлітків. шоб повитягувати всю ту алкашуру з барів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 лютого, 2010, 23:26 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 48
А "что" туда поставить? Вместо него? Юлю или Витю?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 лютого, 2010, 00:16 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Шевченка, наприклад. А взагалі то є багато достойних людей памятник яким можна було б там поставити. А тих двох взагалі б десь в клітку закрити і в зоопарку поставити.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 березня, 2010, 13:21 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 48
Макс написав:
Шевченка, наприклад. А взагалі то є багато достойних людей памятник яким можна було б там поставити. А тих двох взагалі б десь в клітку закрити і в зоопарку поставити.

Вот зоопарк на этом месте и поставте. :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 червня, 2010, 00:15 
Офлайн
Адміністратор

Цитата:
Братство ветеранов ОУН-УПА Волынского края имени полковника Клима Савура через суд требует демонтировать памятник Ленину.

Иск подан в Луцкий межрайонный суд. Ответчик – Маневическая районная государственная администрация (РГА), перед зданием которой установлен памятник.

Как сообщает пресс-центр Луцкого межрайонного суда, в исковом заявлении Братство ветеранов ОУН-УПА указало: "Несмотря на указ президента Украины №259/2007 от 28 марта 2007 года, в котором идет речь о демонтаже памятников, посвященным лицам, причастным к организации Голодомора 1932-1933 годов в Украине и политических репрессий, Маневическая РГА до настоящего времени не предприняла никаких мер для выполнения указа".

В среду судебное заседание не состоялось в связи с неявкой стороны ответчиков - Маневической РГА- и было перенесено на 30 июня.

У здания суда против сноса памятника Ленину митинговали немногочисленные сторонники Компартии.

Иск Братства ветеранов ОУН-УПА поддержала Луцкая городская организация партии "За Украину!".

http://www.interfax.com.ua/rus/pol/41619/

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 серпня, 2010, 16:56 
Офлайн
Адміністратор

Маневицька РДА не поспішає демонтовувати пам’ятник Леніну

Луцька міська організація партії «За Україну!» підтримала Братство ветеранів ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура, яке подало позовну заяву в Луцький міськрайонний суд на Маневицьку райдержадміністрацію з приводу демонтування пам’ятника тоталітарного комуністичного режиму. Інформує інтернет-видання «Волинська правда»

Подібний зразок радянського минулого, пам’ятник Леніну і досі розташований на території Маневицької селищної ради. Не зважаючи на п.3 абз.6 Указу Президента України №250/2007 від 28 березня 2007 року, в якому, зокрема, йдеться про демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, Маневицька райдержадміністрація і досі не вжила жодних дій для виконання даного наказу. Причому, в 2009 році Волинська облдержадмінстрація також визнала необхідність демонтажу даного пам’ятника.

15 червня винесення рішення щодо даного питання було перенесене на 30 червня у зв’язку з неявкою на судове засідання сторони відповідачів – представників Маневицької РДА. Активісти Луцької міської організації партії «За Україну!» були недопущені на судове засідання. На противагу позиціям позивачів під стінами міськрайнного суду зібрався невеликий комуністичний мітинг.

«30 червня всі небайдужі лучани мають продемонструвати свою єдність щодо даного питання, адже це – наша національна честь та гідність. На руках тих, пам’ятники кому і досі стоять на нашій землі – кров мільйонів невинних українців. Забувати про це – справжнє святотаство по відношенню до наших предків», – прокоментував подію голова Луцької міської організації «За Україну!», – повідомляють в прес-службі партії

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Чому й досі в центрі Маневич стоїть Ленін?
ПовідомленняДодано: 23 березня, 2013, 18:00 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 55
Від останнього посту минуло 3 роки. За цей час змінилася влада і тепер тема памятника Ульянову взагалі неактуальна? Тепер він "живее всех живых" на догоду хазяїнам району та закомплексованим полішукам.
Сором і ганьба. Злочинцю, який створив найжахливішу політичну систему, знищив мільйони наших співввітчизників і понічечив долі наступних поколінь, відправив нас жити у "третій світ" стоїть монумент у самому центрі. Але не це найстрашніше. Страшно, що генетичні нащадки цих жертв шукають якісь аргументи і кажуть "ну..... наша історія..... ми звикли....піонерами були.... якось пусто там буде".
Таке враження, що виродження і спустошення мізків, ініційоване цим ідолом, ще дуже яскраво відчувається і зараз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 березня, 2013, 21:35 
Офлайн
Адміністратор

Я був здивований взнати, що молоді багато цей пам’ятник потрібен. На маневицькій групі було опитування з приводу того чи потрібно зносити пам’ятник Леніну http://vk.com/lovemanevychi?w=wall-2353574_477%2Fall і от результати:

Приєднані файли:
yyy.jpg
yyy.jpg [ 8.05 Кб | Переглянуто 6178 разів ]

ПовідомленняДодано: 23 березня, 2013, 22:16 
Офлайн
Форумчанин

Жах.
Гадаю, ця ситуація є скоріше винятковою у межах Західної України. Маневичі (як і все Полісся) завжди відрізнялося патологічною симпатією до комуністичної ідеології у порівнянні з іншими регіонами. (Згадайте, як у Маневичах утверджувалась Незалежність на початку 90-их, коли тут було піднято національний прапор або просто перегляньте результати останніх парламентських виборів). Просто заповідник комунізму.
Але, молодь ще й на початку ХХІ століття - це трохи занадто. Червоний вірус міцно засів в головах. Сподіватися, що місцеві молоді люди будуть будувати нову європейську країну - марна справа.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 березня, 2013, 15:44 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Пам’ятник означає пам’ять. Рідня ставить на кладовищах пам’ятники своїм померлим близьким і це зрозуміло, бо то є шана покійним за те, що вони робили і намагалися зробити доброго за час свого земного життя. Ставлять пам’ятники полеглим воїнам, незалежно, під якими прапорами вони воювали і це теж зрозуміло, бо вони віддали своє життя свідомо за добру справу, як вони її розуміли тоді, в свій час. Ставлять пам’ятники на знак якоїсь вікопомної події для даної конкретної місцевості, або для країни загалом. Це все правильно і ні в кого не виникає питань, чому поставили пам’ятний знак на честь хрещення Русі, ліквідаторам чорнобильського лиха, хлопцям-"афганцям". Бо це справді стосується нас всіх. Але з якого переляку нашу центральну площу "прикрашає" червоний ідол, жодним чином не пов’язаний ні з нашими Маневичами, ні з Західною Україною "ні вухом, ні рилом"?! Що він зробив для нас, маневичан, такого значимого і доброго, за що ми мали б його таким чином увічнювати? А нічого. Більше того, там, де Ілліч займався своїми революціями, пам’ятників йому майже не лишилось взагалі. Мабуть, не заслужив. Чи просто "хай стоїть, бо, як знімемо, то Мартинюк не дасть бабла"? Але ж тоді ми маємо вважати себе взагалі якимось недоумками... Прикро і гидко! І справа тут, мабуть, не в червоному вірусові. Тут маємо звичайний пофігізм. Стоїть Ленін? Ну й пох, хай стоїть. І так вважає більшість. Скоро будуть вже казати, що так і має бути, бо, "якби треба було б, то б вже давно зняли". Отак. Причина в нас самих і тут проста фізика: на всіх розв’язаних вірними ленінцями бійнях гинули завжди кращі внаслідок своєї яскраво вираженої життєвої позиції, а ті, у кого хата завжди скраю, лишались жити і давали таке саме аморфне потомство. Це - ми! Я жодним чином не хочу нікого образити, але в більшості з нас саме так і є. Про це нам пропостив наш шановний адмін, про це говорять результати останніх виборів, про це саме нам весь час мовчки нагадує цей витвір радянських монументалістів. Вірус тотального страху і рабства передано нам генетично. Ми досягли небачених висот в оправданні себе, рідного. "Піонерами були, комсомольцями"... Ну й що? Чи багато ти можеш згадати толкового, вчиненого тобою за час того свого піонерства? Ти що, сам те все придумав? Був, бо був зарахований туди майже автоматично, не бути тоді в жовтенятах (піонерах, комсомольцях) означало, що в тебе є якийсь косяк і це тобі в майбутньому "всміхалось" проблемами при поступанні і т. д. "Історія" то наша? Ну-ну... А спитай того "історика", чи буквально все так вже йому приємно згадувати з власної історії-біографії? Та настільки, що він ладен розповідати про те кожному зустрічному? Про те, як, наприклад, в якомусь там класі не добіг вчасно до шкільної вбиральні і наваляв повні штанці, з чим і чалапав до мами через все село... Чи про Галю (Таню, Олю), від котрої підло втік, як тільки почув про "зальот"... Неприємно? А людям має бути приємно вважати себе бидлом? Було, купились колись наші і не наші предки на брехливі обіцянки більшовиків, пішли за новою владою: "мы наш, мы новый мир построим"...- от, мовляв, ці дадуть нам волю і землю... Дали? Метр на два і то не кожному. Прийшов час - забрали і те, що було при царю. Нова влада обернулась в сто раз гіршою, кривавішою і брехливішою, ніж стара. Що ж, що було, те було і, коли б йшлось про якийсь Сімбірськ, або якийсь інший населений пункт тодішнього Союзу, хоч якось пов’язаний з біографією вождя, то нехай, але при чому тут ми, западенці? Десь там далеко гриміли баталії, йшла велика війна, тут же після загалом переможного Брусиловського прориву не відбувалось нічого! Ленін в боротьбі за владу завжди розцінював Україну, як розмінну монету, торгував нею направо-наліво з ким попало і якби Антанті зрештою не вдалось накрутити гансам чуба в результаті 1-ї Світової, то ми, вся Україна по Берестейському миру законно відходила до 2-го рейху! І цей договір був ініційований і підписаний Леніним. Ленін завжди люто ненавидів Україну та українців за прагнення до самостійності, а в нас якимось чином досі мирно співіснують вшанування Героїв Крут і Ленін, котрий власне і втопив в крові спочатку Крути, потім і Київ. А потім і вся вже Україна запалала нещадним вогнем Громадянської війни і Ленін це вітав! Коли ж вірні ленінці Будьонний з Тухачевським рвонули на Варшаву встановлювати там свою владу і поляки їм накостиляли по саме "ні магу", ми відійшли вже до Польщі. І знов законно, знов "дякуючи" Леніну. І тепер вже "дякуючи" можна навіть впевнено писати без лапок, бо таким чином ми вбереглись від Голодомору 30-х. А коли в 39-му до нас завітали совіти, вони за два роки так "відзначились" тут масовими репресіями проти мирного населення, що кашляється дотепер. Навіть проти рідної по крові КПЗУ, котра весь польський період боролась проти польської влади за приєднання до Радянської України... Розправа без суду і слідства над в’язнями західноукраїнських тюрем в перші дні війни багато в чому допомогла д-ру Геббельсу утверджувати тут свій "новий порядок"... Та й сама Друга Світова була розв’язана вірними ленінцями вкупі з нацистами, як би від цього факту не відхрещувались нинішні їх послідовники. Вони, послідовники Леніна, викормили монстра-німецький нацизм, разом роздерли, як Тузик грілку, Польщу, разом пліч-о-пліч з нацистами приймали парад в Бресті, РАЗОМ! А потім була Катинь, масові звірства скрізь, де пройшла червона чума. Нам завжди втирали про масові безчинства нацистів і це було, але ж в нацистів були хороші вчителі! Німці були нещадні і жорстокі до ворогів, але вони були невинною школотою порівняно з "спецами" з НКВД, котрі легко "розколювали" всіх - своїх і чужих. Легко, бо ніколи не стримували себе в засобах. Знаючи про це, заслужені комуністи, видні воєначальники через короткий термін перебування в "рідних" катівнях "ставали" шпигунами і диверсантами. Підписували ВСЕ! А потім покірно ставали до стінки... Кажуть, коли арештували самого "карального" міністра Миколу Єжова, такого ж вірного ленінця-сталінця, він, знаючи наперед про власні методи дізнання і про свою дальшу долю "ворога народу", одразу сказав колишнім підлеглим: "Давай, що там треба підписати, я підпишу..." Знав, що хана. Патологічна кровожерливість завжди була характерною рисою Ілліча і його послідовників. Це тоді, коли після ГКЧП і розвалу Союзу, після заборони Компартії пам’ятники масово зносили повсюдно і комуністи сиділи тихо, як миша під віником! Тепер вони осміліли: вони знову у владі, вони знов "за народ", хоч їхні нинішні керманичі давно вже перетворились на олігархів. Вони знов ріжуть з трибун "правду-матку етім свабодавцам"... А над їхніми головами знову майорить цей самий одіозний "тавагісчь". І нормально. Стоїть в Маневичах Ленін? А що ви хотіли???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 квітня, 2013, 20:20 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 79
Пригадайте з якою заповзятістю німці руйнували берлінську стіну. І як вони зараз відстоюють її, як пам’ятник, як частину своєї історії. Не знесли ми Леніна в 1991, то не хай вже стоїть, як засторога від повернення до тих часів, як туристичний експонат (скільки таких пам’ятників залишилося на Волині?). В далких 90-х я був запеклим противником того пам’ятника, а тепер вже поїзд пішов...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 квітня, 2013, 22:27 
Офлайн
Форумчанин

Давайте мухи окремо, а котлети окремо: німці стіну-таки зруйнували! І правильно зробили, до речі. Вони лишили для історії лише невеликі фрагменти тої клятої стіни і це справді є пам'ятником і справді охороняється їхньою державою. Це - як засторога самим німцям і їхнім нащадкам, як попередження майбутнім поколінням, як наочний доказ того, що ніколи не треба великим державам, навіть переможцям, пхати свого смердячого носа в чужі справи. Це - їхня історія, їхня трагедія, хоча вони вже багато в чому вже позбулись тих трагічних наслідків. Бо вони - німці, пунктуальна законослухняна і прагматична європейська нація. Одним з перших Законів, ухвалених там після розгрому 3-го Рейху, був Закон про національне примирення, котрий зрівняв в правах всіх німців, незалежно, під яким вони прапором воювали під час війни. ВСІХ! Вони за короткий час підняли свої вщент зруйновані міста і піднімали їх всі пліч-о-пліч: колишні нацисти і комуністи, ротфронтівці і фольксдойче, в'язні концтаборів і їхні наглядачі... Де зараз німці? А де ми, переможці?.. Не будемо матюкатись, хоча в цьому місці хочеться... Замість того, щоб розбудовувати країну ми воюємо дотепер, тепер вже самі з собою, і "великий вождь" на нашій центральній площі саме це символізує. На жаль, звичайно. Скільки слів сказано про те, щоб визнати вояків ОУН-УПА ветеранами війни з відповідними пільгами? А їх-то вже лишилось лічені одиниці, небагато втратив би бюджет від того! Але ж як вигідно буцяти лобами цих сивочолих старців, набираючи собі політичний капітал... З одного боку ветеранів червонозоряних, з іншого жовтоблакитних. А самі збоку: "Фас!!!" В результаті ті, хто воював під нашими нинішніми державними символами, як були, так і лишаються ніким. Засторога? На чільному місці селища? Ну-ну... Так можна договоритись до того, що і Сталіна нехило було б розставити скрізь, і Гітлера, і Берію... Чому ні? Хай собі застерігають нащадків, їх же так мало лишилось... Який поїзд, куди пішов? Ленін не стоїть, він крокує "пабєдним маршем" по нас, нашій історичній пам'яті, наших дітях та внуках! А з німцями нас рівняти некоректно, бо німці були, є і будуть німцями. Вони роками боготворили свого улюбленого фюрера, а потім плюнули на нього всі хором і карно заборонили нацизм. Бо вони - німці. А нам недаремно з паспортів прибрали графу "національність", і правильно прибрали. Бо ми - не українці! Ми - ніхто і звати нас ніяк.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 квітня, 2013, 23:15 
Офлайн
Форумчанин

А я УКРАЇНЕЦЬ і цим пишаюся а за Вас Григорій соромно. Все!!! У мене до вас питань нема.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 квітня, 2013, 22:37 
Офлайн
Форумчанин

Отак... Перехід на особистість не є кращий аргумент в дискусії. Вам за мене соромно? Можете вказати, де саме мій косяк? Ви навіть полінувались наморщити лоба, щоб зрозуміти суть мною написаного, а вже намагаєтесь чіпляти ярлики. Я використав ваші цитати, бо так, як ви, думає більшість з нас. На жаль. Не можна цитувати ваш текст? Тоді для чого ваш пост тут, на форумі, де цитувати дуже навіть можна? З цього приводу звертайтесь до адміна. Я нічого не маю проти вас особисто і нічим не хочу образити ні вас, ні будь-кого з форумчан - уважніше читайте! Ми тут обговорюємо тему (див. заголовок), прошу не офтопити, а якщо ви хочете щось сказати мені особисто, прошу в приват. Тепер глянемо на заголовок гілки ще раз, то чому все-таки він стоїть тут? А тому, шановний, що в свій час на всеманевицькому референдумі ми, УКРАЇНЦІ (!) більшістю голосів проголосували "хай стоїть". Я писав в попередньому пості "ми", бо ми - це ні ви особисто, ні я, але ми - це більшість з нас! Гляньте вгору: хто в нас Президент? Ви голосували за нього? Певно, ні, я - теж. Ви голосували за цих, що складають більшість в нашій Раді? Мабуть, теж ні, як і я, але ж ці люди сьогодні там і саме вони керують нами, бо за них проголосувала більшість з нас. Саме більшість з нас нав'язала вам і мені цю владу, котрій насправді на нас з вами глибоко і звисока. І згідно Закону ми маємо це терпіти. І цей пам'ятник теж. Я тут пишу, бо мені не байдужа тема гілки, бо десь там глибоко в мені ще жевріє переконаність, що ми колись таки прокинемось і нам стане не пох. БІЛЬШІСТЬ прокинеться нарешті і знищить ці ганебні нагадування на нашій землі так само, як нищили колись ленінці наші віковічні храми. І тоді ми почнемо ставати українцями. Поки ще рано нам так себе називати. І ще: ви даремно ображаєтесь, бо пишу я не вам особисто. Я хочу зачепити більшість, а ви - не більшість, ви - один з нас: "Не знесли ми Леніна в 1991, то не хай вже стоїть, як засторога від повернення до тих часів, як туристичний експонат (скільки таких пам’ятників залишилося на Волині?). В далких 90-х я був запеклим противником того пам’ятника, а тепер вже поїзд пішов... А я УКРАЇНЕЦЬ і цим пишаюся"- все це ваші слова. Що ж, пишайтеся на здоров'я. Питань теж нема.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 квітня, 2013, 23:16 
Офлайн
Форумчанин

Григорій, Ваше
Григорій написав:
Бо ми - не українці! Ми - ніхто і звати нас ніяк.
мене особисто зачепило, хоча до себе я ваше ми і не застосовував. Не треба узагальнювати.
А тепер знову до наших "баранів". Стосовно застороги... Чому німцям вона потрібна у вигляді частини стіни (і зовсім не малої), а нам вона непотрібна. Чомусь тіж німці не знищили пам’ятник в Трептов-парку. Чи ви думаєте що вони дійсно вважають радянських солдатів визволителями? Ні, але це й пам’ятник це частина їхньої історії. А боротьба з пам’ятниками нагадує тепер боротьбу з вітряками. Потрібно виховати покоління патріотів, які скажуть ні! йому(Леніну) тут не місце і перенесуть його десь на Заходи, або по-ближче до ОВ302/42 (все-таки як засторогу). А не переплавити його і сказати не було такого в нашій історії і все тут. А запис українець має бути не в паспорті, а в серці.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 квітня, 2013, 00:54 
Офлайн
Форумчанин

На такому рівні в нас дискусії не вийде, бо складається враження, що ви читаєте тільки закінчення і одразу робите висновки. Та й аргументи у вас якісь не дуже серйозні, м'яко кажучи. Зачепило? То добре, значить ви не зовсім байдужий до теми. Не вважаєте себе одним з згаданих мною "ми"? А по чому це видно? Ваші слова доводять протилежне, я їх цитував. Я не узагальнюю, я просто кажу про більшість, розумієте? Саме більшість визначає результат вияву громадської думки в будь-якому питанні. Ваша особиста думка (як і моя, до речі) мало кого цікавить, а більшість вирішує все. Ми - це більшість.
Німці? А яке нам до них діло? Зрештою, почитайте самі в Неті, або ще де, не полінуйтеся. То настільки широка тема, що її неможливо пояснити в кількох словах, як того вимагає форум. Я оце спробував - виходить ну дУУУже "многа букаф"! Зрозумів безперспективність і стер. Шукайте самі, якщо хочете і ви самі легко знайдете для себе пояснення, чому для гансів стіна і фігура воїна-визволителя в Трептов-парку є історією, а для нас-маневичан фігура вождя всіх пролетарів є мазохізмом. Для мене це очевидно і я про це вже писав.
Перекласти це на наших дітей ви вважаєте по-чоловічому? От моя хата скраю, хай він постоїть поки, а там, дасть Бог, виростуть патріоти (звідки візьмуться?) і вирішать, в тюрму його чи ще куди... Ну-ну, але боюсь, що в безхребетних батьків не може з'явитись на світ патріотичного потомства - тут вже генетика.
Про кардіологію потішили: я чогось по медичній безграмотності був впевнений, що серце українця нічим не відрізняється від серця американця, німця, росіянина, єврея, китайця, чи навіть негра... Де там що писати, хто і кудою то має робити? Вельми то мене заінтересувало! Виходить, варто мати десь там в бебехах напис, як в тій казці про царську печать на баранячому копитові - і ти вже ПОТРІЙОТ!!! Хвацько.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 квітня, 2013, 07:20 
Офлайн
Форумчанин

Звичайно патріоти самі не виростуть, як гриби після дощу - уважно читайте(мені ж це рекомендуєте) я писав "потрібно ВИХОВАТИ покоління патріотів", а не чекати поки воно само виросте. Стосовно анатомії, то фразеологізм про місце "в серці" буде мати місце в українській мові незалежно від вашого словоблудія. Стосовно аргументів вони у ваш ще менш переконливі, принаймні для мене.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 квітня, 2013, 22:26 
Офлайн
Форумчанин

Шановний колего Петрович, давайте припинимо цю безглузду суперечку. Я не наймався вам особисто щось пояснювати по десять раз і так само переконувати в чомусь! Вишукуючи для цього саме для вас (з якого переляку?) переконливі аргументи. Я давно знаю, що, якщо хочеш зробити - знайдеш спосіб, не хочеш зробити - знайдеш причину. Тут серйозна тема і я підключився до обговорення, коли вас ще не було, а був адмін Макс і цікавий для мене співбесідник Іван Маньківський. Ви ж он намагаєтесь перевести мову в тролінг і офтоп. Не треба нікого тут вчити про місце фразеологізмів в українській мові, роблячи елементарні орфографічні помилки. Я уважно вас читав і спеціально опустив ваше зауваження, що "треба виховати" просто, щоб нікого не образити - не скандаліст я, ні до чого це мені! Далі я обережно натякнув про безхребетних батьків - ви "не помітили". Щоб не було "блудія", спитаю прямо: хто має виховувати патріотів? Ви, у кого закінчилась "запеклість" і "поїзд пішов", чи хтось інший для вас? Чи для вас можливий український патріот "з Леніним у серці"? Коротше, ви не за те, щоб знайти спосіб позбутись цього монстра, а намагаєтесь знайти причини, щоб вождь лишався на звичному для нього місці - все, позиція ваша зрозуміла і переконувати вас я не збираюсь. І ще: УВАГА, тут публічна дискусія! Ви висловились, я - теж. Давайте дамо висловитись іншим.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 квітня, 2013, 22:36 
Офлайн
Форумчанин

Ну от ми і знайшли спільну позицію. Дякую за порозуміння.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 квітня, 2013, 10:53 
Офлайн
Форумчанин

В нас насправді по темі гілки позиції різні - прямо протилежні. Спільна небайдужість, це правда і за це теж дякую. Почекаємо інших думок від форумчан. Удачі!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 квітня, 2013, 01:03 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 20
Цікава й змістовна дискусія між шановними Григорієм та Петровичем на мій погляд дуже влучно відображає два основні погляди на суть проблеми.Так,власне проблемою є те,що у райцентрі не увінчано памяті жодного з національних героїв,письменників чи поетів,композиторів чи просто відомих земляків.Цікаво,виховувати патріотів України Петрович планує на прикладі кого? Вишикувавши школярів і службовців раз у рік біля меморіалу у добровільно-примусовому порядку патріотизму не привити...А щодо памятника засновнику червоного терору,то він безумовно не потрібний,не робить честі ні місцевій владі ані громаді селища.Не має ні мистецької ні духовної цінності.Насправді,до поста від 27 березня пана Григорія важко щось добавити,хотілось би просто узагальнити - Ленін,як і його сучасні послідовники були і є ворогами незалежної Української держави, це зло ,яке треба викорінювати з нашого супільства.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня, 2013, 11:17 
Офлайн
Форумчанин

У всій цій дискусії найбільш знаковим є не констатування історичної ролі Ульянова чи ролі створеної ним системи і її наслідків для українського народу, а існування у Маневичах побутової думки про доцільність збереження ідола. Синдром "червоного Полісся". Усі національні українські цінності обходять цей регіон стороною або приходять сюди із запізненням на багато років, зате успішно приживаються комуністичні, радянсько-партизанські та панславістичні ідеології з російським акцентом. Авторитет московської церкви серед поліщуків вживається з захистом (у кращому випадку - байдужістю) до слідів радянської спадщини (ніби московські батюшки забули, як нещадно знищував їхнього брата дєдушка Лєнін). Псевдоцінності сьогодні успішно прищеплюються молодому поколінню маневичан, які є благодатним ґрунтом для НЕпоширення європейських гуманних цінностей, притаманних молодим європейським суспільствам.
Для мене справжім откровенням було чути від молодих маневичан "Леніна треба лишити як історичну пам'ятку, що нагадуватиме нам про наше минуле і застерігатиме від помилок у майбутньому". Підозрюю, що це думка сотні (може й тисяч) мешканців. Справжнє збочення - антиприродне і ретроградне.
Як не прикро, але доводиться відповісти на титульне питання цього підфоруму - Ленін стоятиме в центрі Маневич доти, поки маневичани не стануть європейцями (як відомо, це дужжжжжже далека і примарна перспектива)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 грудня, 2013, 16:43 
Офлайн
Форумчанин

Маневичі?

Приєднані файли:
original-9uecdtbhzgk.jpg
original-9uecdtbhzgk.jpg [ 8.19 Кб | Переглянуто 4103 разів ]
Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 грудня, 2013, 15:56 
Офлайн
Форумчанин

Кажуть, правоохоронці вночі охороняють комуністичного ідола. Цікаво, чи постійно? чи то було лише однієї ночі? (наступної ночі після повалення у Києві)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 січня, 2014, 23:57 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 20
Ще спите?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Блог про електроінструменти, садову техніку, обладнання,