Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 16 січня, 2018, 20:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Linux
ПовідомленняДодано: 12 вересня, 2008, 15:56 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Хто пробував, в кого які враження? Я вже кілька днів розбираюсь щось важко. Поставив собі на диск Е Лінукс Ubuntu. Вдома нема нету і відразу ж проблема з аудіо і відео кодеками появилась. Окрім того ставив ніби укр версію, а насправді більша половина там англомовна. А так ніби нічого ОС. Сьогодні може ще поставлю Лінукс Мандріва, як матиму час

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 вересня, 2008, 23:07 
Офлайн
Чайнік

Повідомлення: 724
Пробував і то і друге. Мандріва ніби краща кажуть для незнайомого з лінухами юзера, проте в неї свої глюки. Убунта важча трохи, але кажуть надійніша. На Мандріві в мене був КДЕ графічною оболонкою, в Убунті - Гном. До Гнома менше звик. Хоча я й ставив чисто так - побавитися. ) Глибоко не розбирався ні з тою ні з тою.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 вересня, 2008, 10:56 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
В мене дві оськи нв вибір при загрузці: Ubuntu 8.04.1 і WindowsXP"Zver". Обидві працюють добре, до Лінуха тільки звикнути треба. Але зараз я завжди під убунтою, мені тут зручніше. Вже в вінді треба роздуплятись. Нинішній Лінукс вже не той, шо колись, тут є все, що треба для роботи з фото, відео і т. д. При необхідності можна докачати ч-з synaptic. З того, що я юзаю, мінус тут тільки те, що скайп в лінуксі не підтримує відеозв"язку. Поки що. Плюс величезний те, що де хочеш, там ходи собі і не парся відн. вірусів. А якось зайшов в вінду обновити бази для NOD32 і після глибокого аналізу виявив 302 файли, інфікованих троянами. Практично всі мп3 коту під хвіст, прийшлось видалити. :cry: :cry: :cry:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2010, 11:53 
Офлайн
Форумчанин

Всім привіт! По темі: дотепер я на Лінуксі, вже звик давно і влаштовує все практично. Вийшли вже і обкатані кілька новіших версій Убунту, але поки що вільно качаються обновлення до 8.04, то юзаю її, тим більше, що вона мене влаштовує. Чекаю на найновішу версію, десь має бути ч-з місяць і, якщо сподобається, поставлю собі, про враження розкажу при наявності бажаючих. Попередня інфа застаріла, звичайно, але я не звертав на це уваги присутніх за відсутністю цікавих. Як на мене, все, що стосується захмарної складності ОС на платформі Юнікс, туфта, продукована в більшості на замовлення Майкрософт. Ну або просто від надто лінивих. Все тут доступно і просто, все, що треба, можна ВІЛЬНО І БЕЗПЛАТНО, БЕЗ КРЯКІВ І ПРОБЛЕМ З ЛІЦЕНЗІЮВАННЯМ скачати з мережі. Варіантів, щоб щось змінити скільки завгодно. Ставити паралельно дві ОСі на одномі вінчестері недоцільно, маю гіркий досвід. Для того, щоб працювати з тим, що знаходиться на дисках компа під якою завгодно ОС, повинна стояти одна віндова файлова система (Вінда не бачить чисто лінуксових файлів, а Лінукс Вінду бачить все). Тобто при роботі під Віндою мусить бути все актуально відносно антивірусної війни. І, хоч в мене стояли на той час сучасні антивіри з новими базами, все одно мене з'їли. Найцінніша папка (рік роботи) розсипалась по всьому вінту малими файликами... Мав великі проблеми. Дотепер не знаю яким чином, але моя файлова система була майже знищена. Тепер я маю тут тільки Убунту і файлову систему ext3 і все ок. Все підтримується: фото, відео, онлайн, торрент, все. Не знаю нічого такого, що роблять під Віндовсом і я не міг би того зробити з Убунтою. Так, дещо, напр. перевстановлення BIOS, під Віндою зручніше. Але! Найкращий антивір - це Лінукс і навіть одного цього достатньо, що я звідси не поїду... :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2010, 14:10 
Офлайн
Чайнік

Після 8.04 вже з"явилися 8.10, 9.04, 9.10 і навіть 10.04 на підході. В Убунти оновлення відбувається щопівроку - 4-го і 10-го місяця, а номер містить рік та місяць виходу релізу.
Річ, яку досі не можна зробити в Убунту, а можна в Вінді — нормально користуватися Photoshop'ом. GIMP не сприймає повністю адекватно PSD-формат і тим, хто має хоч якесь відношення до веб-дизайну Убунта не надає всіх можливостей для роботи.
Можна й не лише дві ОС поставити паралельно:
Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня, 2010, 14:28 
Офлайн
Адміністратор

В мене теж стоїть Убунту, осіння версія на диску Д. 1-2 рази в тиждень завантажую, чисто потестити, розібратися, поексперементувати. Перейти не можу на неї повінстю по причині тій що під віндою привик до певного набору програм яких в лінуксі немає. Є замінники, але до них треба довший час звикати. Софт для Вінди є більш продвинутішим, юзабільнішим, ... . Деякі цяцьки теж думаю не підуть. А так якби комп був робочий, тобто до нього мали б доступ різні служби які перевіряють ліцензійність ПО, то перейшов би повністю на Убунту

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 березня, 2010, 03:59 
Офлайн
Чайнік

Вирішив не чекати виходу 10.04, а встановити Альфа-версію Lucid Lynx. Мені сподобалась виглядом і продуктивністю — працює помітно шустріше, хоча можливо лише тому, що начисто ставилась, а не оновлювалась від попередньої версії. Нагадує Mac OS в деякій мірі:

клікабельно

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 березня, 2010, 14:16 
Офлайн
Форумчанин

Я помітив, що майже кожна нова версія працює одразу шустріше, але з часом оновлення її трохи тормознуть. Хоча порівняно з Віндою все одно шустріше. Я буду чекати на 10.04 і то ставитиму не одразу. Хай народ спочатку її поганяє, а ми подивимось. Сам не маю часу, щоб бавитись з тестуванням, а мені треба нормальна робоча конячка :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 червня, 2010, 10:08 
Офлайн
Форумчанин

Поставив Ubuntu 10.04, найновіший реліз. Шустренька, сподобалась одразу. Перед цим з тиждень побув на ХР, щоб порівняти. Саме ввімкнення компа відбувається набагато швидше: тут нема ніякого антивіра і не треба чекати, поки він все, що йому необхідно, промакошить. 25 сек і все, машина готова до роботи. Зручний інтерфейс, нема вже мовних помилок, принаймні я поки що не помітив. Всі звичні проги працюють правильно. Помітно менше порівняно з ХР навантаження на проц: там при роботі з великими фотками або з відео він постійно гарячий і кулер маслає на всю, а тут завжди тихо. (Ну майже завжди, в мене не такий вже й крутий комп). Гімп з пакету Сінаптика теж розширив можливості. Тепер захисникам Фотошопу буде важче шукати в ньому мінуси типу відсутності полігонального лассо і т. д. :P . Називається, правда, дещо по іншому, треба звикнути. Але ж від перестановки чобіт ноги не міняються! Це перше, що впало в око, з усім ще не розібрався за браком часу.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 червня, 2010, 14:24 
Офлайн
Адміністратор

Я теж собі поставив на інший диск Ubuntu 10.04
Поки оцінювати рано, юзаю потихеньку.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за