Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 16:35

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Браузер Google Chrome
ПовідомленняДодано: 18 вересня, 2010, 13:29 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Попалась до рук мені програма для запису скрінкастів HyperCam2 і вирішив зняти невеличке відео про мій улюблений браузер.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Браузер Google Chrome
ПовідомленняДодано: 18 лютого, 2012, 20:10 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
На мій погляд по швидкості він звичайно перевершує "лисицю", але у лисиці є купа корисних фішок, а по тому і тримається вона на комп'ютері по сусідству з "хромом".
Можу додати, що в його арсеналі (в Хромі) є можливості (експериментальні) прискорення. Є така штука - функція розвантаження центрального процесора. Ось вона то і допоможе нам з прискоренням "Хром"
Відразу хочу сказати, що ця функція належить до ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ, а це означає, що Ви все будете робити на свій страх і ризик. Дані функції змінюються від версії до версії хрому. Можуть бути, можуть не бути, можуть бути але в іншому місці. Так що якщо ви не знайшли її, ще не означає що її немає. В мене все працює на останньому обновленні Хрому.

Для доступу до функцій потрібно вбити в рядок браузера:
chrome://flags

Отримайте ось таку картину:
Зображення

Розглянемо так звану функцію перерозподілу навантаження між графічним і центральним процессором.Для цього нам потрібно знайти функції: GPU Accelerated Canvas 2D і Обробка всіх сторінок за допомогою графічного процесора. Що роблять функції ви завжди можете знайти в інтернеті. Я лише скажу, що нам треба їх включити і перезавантажити Google Chrome для надійності.

GPU Accelerated Canvas 2D
Зображення

Після зробленого сторінки стали завантажуватися ще швидше, але вважаю, що для кожного комп'ютера це все ж індивідуально. Пробуйте. В мене все працює, і помітно швидше.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі