Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 11 грудня, 2017, 10:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Температура
ПовідомленняДодано: 28 жовтня, 2013, 11:02 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Комп"ютер купувався в серпні місяці цього року. Має ЦП амд 4130, 4 ядра по 3.8 Ггц, 1 гіг відеокарта, 4 гіга оперативної пам"яті.
Материнська плата MSI 760GM-P23(FX) (MS-7641).
Все працює нормально, але останнім часом під час гри почав помічати що вентилятор на ЦП став працювати гучніше, відчутно так гучніше, хоча температура під навіть великим навантаженням вище 40 не піднімається.
Перевірив температуру всіх інших комплектуючих і ось що знайшов, позначено на скріні.
Що це за температура? І чому раптом вона почала підвищуватись під час гри? Доходить до 75 градусів, вентилятор на ЦП аж свище, обороти збільшуються дико, але ЦП працює нормально і температуру тримає теж нормальну.
Не граючи, просто сидячи в інтернеті, одним словом не навантажуючи систему дана температура 30/45.
Зображення

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Температура
ПовідомленняДодано: 28 жовтня, 2013, 13:13 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Вірите чи ні, але особисто для мене слідуюча ситуація дуже дивна. Як я вже написав вище що під навантаженням комп працює дуже гучно, і з"являється ось та мені незрозуміла температура, так от, з лівого боку системника в боковій кришці в мене сітка є, майже через всю висоту корпусу, до неї можна чіпляти вентилятори додаткові для корпусу і так далі, беру просту квадратну, як раз на ширину сітки коробку з ліцензійного диску, затуляю повністю нижню половину сітки, те місце де знаходиться відеокарта і трошки вище, і на моє велике здивування обороти вентилятора на ЦП різко падають, комп різко затихає, падає також і та температура. Що це за містика така? :shock:
Поясніть хто розуміє шо то за приколи такі :?:

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі