Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 18:16

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Мобільний лохотрон
ПовідомленняДодано: 29 червня, 2011, 20:46 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Мабуть, не буде зайвим інформувати колег-форумчан та гостей форуму про щораз хитріші схеми надурювання користувачів мобільного зв'язку. Не всіх, звичайно, але все-таки хтось, мабуть, ведеться, якщо спроби продовжуються. Давайте вкидати сюди всі підозрілі, на ваш погляд, СМС. Про справжність, або фальшивість поданої там інфи можна дізнатись, прогугливши номер, що там дається. Можливо нам таким чином вдасться допомогти комусь не виявитись жертвою телефонних пройдисвітів. Недавно мені прийшла СМС про те, що я виграв приз від МТС. При цьому пропонувалось подзвонити на номер від... U`tel (091). Ще приклад, зовсім свіжий:
Вітаємо! Згідно акції"Подарунки за поповнення рахунку" ви стали власником АВТО "Opel Corsa" від Укравто. Інфо (091)9645317. Київ, Артема 55.
Круто? От і я про це. Одразу впало в око те, що якимось незрозумілим боком за поповнення рахунку МТС вас спішить потішити халявною тачкою знову той же U`tel. Погуглив номер - лохотрон однозначно. З вас в кращому випадку знімуться гроші, як за зв'язок з чужим оператором, або, в ще кращому, ніхто не зніме слухавки. В гіршому вам запропонують поповнити на протязі півгодини якийсь вказаний номер телефону на солідну суму (на форумах згадувалось про 1600 грн!)і передати їм код. І все, далі вас там дружно ігнорують. Ви сердитий дзвоните оператору МТС (нарешті дійшло!!!), а він, виявляється про таку акцію ні сном, ні духом... Щастя закінчилось, Що цікаво: дехто ВЕДЕТЬСЯ...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Мобільний лохотрон
ПовідомленняДодано: 29 червня, 2011, 21:49 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Мобільний лохотрон
ПовідомленняДодано: 29 червня, 2011, 23:55 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Та якби ж то йому, а то ж мамі його обійшовся в таку скажену суму рейтинг дорогого в прямому розумінні чада. Капєц, бідна жінка. Та й хлопець ніби не так вже й однозначно винен. Просто взули по повній, по самі ніззя...

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі