Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 16:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ІНТЕРТЕЛЕКОМ
ПовідомленняДодано: 29 лютого, 2012, 17:18 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Інтертелеком - перший національний CDMA оператор.
Вони надають послуги місцевого і мобільного зв'язку стандарту CDMA, а також безпровідного доступу в Інтернет у всіх регіонах України і в тому числі в Маневичах. Цікаво, чи ще хтось користується послугами цієї компанії в Маневичах? Що ви думаєте про якість послуг "ІНТЕРТЕЛЕКОМ", що знаєте про цього оператора саме в нашому районі?

Я користуюсь вже майже рік. :)

Зображення

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ІНТЕРТЕЛЕКОМ
ПовідомленняДодано: 01 березня, 2012, 14:53 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
За рік вже роздуплився по повній, розказуй, як воно працює в реалі. Я знаю, що на CDMA в великих містах вже перейшло багато народу, повідмовлялись навіть від звичних домашніх телефонів від Телекому. Я думаю, тут багатьох цікавить це питання, особливо ціна-якість. Яка реальна, заміряна Спідтестом швидкість нету? Ну і все інше, "як художник художнику". Бо Укртелеком без конкуренції вже окабанів до решти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 березня, 2012, 19:46 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Якість звязку у Львові супер, сам говорив по такому телефоні, колєга має. Там можна підключати міський номер на мобілу по дешевій абонплаті (вроді 15 грн всього). Загалом вигідно, тарифи людські.

Модем з тим інтернетом мають 2 знайомих, кажуть що супер, після піплнету стало значно швидше. Поки чув лише позитивні відгуки.
Минулого тижня заходив в салон Інтертелекому, дивився на мобілки. Вони досить дешеві, ціни від 230 грн починаються. Думав купити, але остив, бо третій телефон, то вже перебор буде для мене.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 березня, 2012, 09:52 
Офлайн
Форумчанин

З 8.00 до 00.00 я отримую можливість працювати в Інтернеті зі швидкістю передачі даних до 153 Кбіт/с, а з 00.00 до 8.00 працюю за технологією EVDO Rev.A зі швидкістю передачі даних до 3,1 Мбіт/с. Перемикання режимів здійснюється наступним чином: після 00.00 мені необхідно відключитися від мережі Інтернет і підключитися знову. Вранці відключення від поточної сесії роботи в Інтернеті за технологією EVDO відбувається в автоматичному режимі. За все це 100 грн кожен місяць. Круглодобові 3,1 Мбіт/с. на даний момент коштують 299 грн. Пінг залежить від того як тобі антену настроять. Я вдень граю контр страйк по мережі з пінгом 80/120, але хочу перенести антену щоб добитись ще меншого пінгу. От так от)

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 березня, 2012, 14:25 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Це тільки Нет, чи з телефоном разом?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 березня, 2012, 14:41 
Офлайн
Форумчанин

Григорій написав:
Це тільки Нет, чи з телефоном разом?

Ні, в мене модем і інтернет їхній, без телефону. Поки іншими їхніми послугами не цікавився.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 березня, 2012, 00:31 
Офлайн
Форумчанин

07.03.2012
Оператор «Інтертелеком» розвиває доступ до мережі Інтернет в гірських регіонах - розширення покриття в селі Татарів Івано-Франківської області
Оператор «Інтертелеком» надав можливість використовувати мобільний 3G інтернет доступ в селі Татарів Івано-Франківської області і забезпечив школу і сільську раду гірського населеного пункту найшвидшим мобільним 3G інтернетом.

Розширення телекомунікаційної мережі в районних центрах для забезпечення високошвидкісним мобільним 3G інтернет доступом - одна із стратегічних завдань оператора «Інтертелеком». Реалізація проекту із забезпечення школи і сільської ради села Татарів інтернет доступом була виконана в найкоротші терміни і дозволила отримати гарантовану швидкість 8 Мбіт/с.

При реалізації проекту були задіяні можливості 3G інтернет доступу, а також технологія передачі даних Wi-Fi. Показники якості, гарантованої швидкості і можливості використання інтернет доступу за підсумками реалізації проекту не поступаються провідним операторам передачі даних.

Село Татарів примітно тим, що даний населений пункт знаходиться у високогірній місцевості. В селі існує школа і дитячий сад, і забезпечення підростаючого покоління та дітей інтернет доступом - це необхідність для отримання якісної самоосвіти і максимальне спрощення доступу до всесвітньої інформації», - зазначив генеральний директор оператора« Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

«Організація доступу до всесвітньої мережі Інтернет, є нагальна необхідність у сучасному житті. Я вдячний компанії «Інтертелеком» за надану можливість використовувати сучасні технології, які допоможуть нам оптимізувати робочі процеси», - зазначив голова сільської ради села Татарів Микитюк Іван Васильович.

«Ми вдячні компанії «Інтертелеком» за надану нам можливість. На сьогоднішній день інтернет - це зростаючий джерело знань, який постійно оновлюється. Для нашого педагогічного колективу з'явилася велика можливість систематично вдосконалюватися в сфері науки і освіти та в свою чергу нести цінний багаж знань учням», - зазначила директор школи села Татарів Павлюк Любов Онуфріївна.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі