Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 20 січня, 2018, 16:03

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Скайп (Skype)
ПовідомленняДодано: 30 травня, 2011, 00:10 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Народ, як у кого працює Скайп? В мене чогось постійно глючить. В попередній Убунті (8.04) все було ОК, а от, коли переставив ОС на 10.04, відео почало чудити: мусив я перший ввімкнути вебкамеру, інакше викидало обох з мережі взагалі. Потім Скайп перестав бачити вебку, потім пропав взагалі. Прога є, все ніби грає, але, коли входиш в систему, відфутболює, хоча паролишся і логінишся автоматом, як завжди. Читав, що там у них проблеми з серверами, але ж віндові версії більш-менш ніби працюють. Сьогодні спробував поставити якусь попередню лінуксову версію (2.1.0.81), пішло ніби, але відео так і не бачить :nenayu:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Скайп
ПовідомленняДодано: 30 травня, 2011, 00:15 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Мені теж знайомі казали про проблеми в Скайпі, що не могли залогінитися, що видавало пимилки і т.д.

Що ж, новий власник Microsoft в своєму стилі.

Скоро може взагалі таке побачимо:
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня, 2011, 12:19 
Офлайн
Старожил

Повідомлення: 542
8) ...ну не знаю, в мене поки працює стабільно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня, 2011, 20:49 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 91
Не працював два дні. Оновлення переустановка і т.д. не допомагали...зараз працює.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня, 2011, 20:52 
Офлайн
Старожил

Повідомлення: 542
Маневичанин написав:
Не працював два дні. Оновлення переустановка і т.д. не допомагали...зараз працює.

скинь свій скайп в лічку :evil:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня, 2011, 21:01 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Нормально працює :) Тільки автовідповідач булькає не по нашому :D Раніше "москаликом" був а зараз і зовсім через раз зрозуміло :D

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 червня, 2011, 14:29 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 54
В кого залишилась проблема по скайпу, зробіть наступні кроки:
1) Пуск - Выполнить
2) Набиаємо слідуючи текст:%AppData%\Skype\
3) Знаходимо і видаляємо слідуючий файл shared.xml

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 червня, 2011, 22:37 
Офлайн
Форумчанин

Знайшов я в терміналі той файл, викинув, але нічого не змінилось. Вебкамери так і не бачить. Щось інше треба пробувати. Прийшли оновлення, оновилось до останньої бета-версії, все працює, крім відео.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 червня, 2011, 01:17 
Офлайн
Форумчанин

:nenayu: В мене все працює.І камеру бачить.Оновлював через Google панель.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 червня, 2011, 09:18 
Офлайн
Форумчанин

LOSHOGRAD написав:
:nenayu: В мене все працює.І камеру бачить.Оновлював через Google панель.

Версії Скайпа бувають різні в залежності від ОС: віндові, лінуксові, маківські і т. д. Я про останню лінуксову версію Skype (Beta) 2.2.0.25 . ВІндові більш-менш працюють, воно і зрозуміло: власник Вінди він же і власник Скайпа сьогодні, а юзери інших ОС, котрих щораз більшає, для них є халявщиками по простому. Можливо, це і є основна причина, бо Мікрософт - це величезний бізнес, пов'язаний з величезними бабками, Скайп був завжди скрізь, або майже скрізь халявним. Або майже халявним, у всякому разі він з моменту створення стояв кісткою в горлі всім практично національним операторам зв'язку і всім так само національним спецслужбам, бо його дотепер неможливо було зламати і, відповідно, контролювати. Деякі країни, в т. ч. і Росія, намагаються на законодавчому рівні Скайп заборонити, або хоча б обмежити. В Китаї з цим вже справились. Побачимо, що буде далі і як поступить новий власник. В будь-якому випадку я вважаю, що народ на планеті Земля великий і мудрий і хором справиться з цими крутими вибриками. Все одно бащлять не будем :P

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 червня, 2011, 11:37 
Офлайн
Форумчанин

Мені друзі поставили віндовс хп чіп 2011.Працює без приколів здається.Григорій а в тебе яка ОС?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 червня, 2011, 13:39 
Офлайн
Адміністратор

LOSHOGRAD написав:
Григорій а в тебе яка ОС?

viewtopic.php?p=7129#p7129

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 червня, 2011, 21:16 
Офлайн
Форумчанин

LOSHOGRAD написав:

В мене зараз Убунту 10.04

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 червня, 2011, 04:45 
Офлайн
Форумчанин

Григорій написав:
LOSHOGRAD написав:

В мене зараз Убунту 10.04
І чим вона краща від XP?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 червня, 2011, 07:24 
Офлайн
Форумчанин

LOSHOGRAD написав:
І чим вона краща від XP?

Та то на любителя: хто любить попа, хто попову дочку. А хто матушку. :) Я по натурі, мабуть, лінивий і мені краще трохи було піднапрягтись, щоб освоїти Лінукс, ніж всю дорогу воювати з вірусами і адекватно реагувати на різні мілкософтовські заморочки. Та й це солодке слово "халява"... Тут, в Лінуксі, все халявне і насправді освоювати тут всього не так вже й багато. Просто треба звикнути до того, що тут все трохи не так, хоч можливості більші, як для мене. Та й швидша ця ОС. Крім того, з часом за нашого брата можуть взятись всерйоз за лівий софт і кожен кряк вилізе офігенним боком. А тоді всі втечуть сюди, бо платити Мікрософту серйозне бабло наш народ хренушки буде. Ну хіба крім геймерів, бо там всі практично іграшки заточені під Вінду і тут туплять поки що. Але я не геймер і цей факт мені якось глибоко по барабану.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 червня, 2011, 14:28 
Офлайн
Адміністратор

Сьогодні скайп знов в Дауні. В мене він просто закрився і не відкривається.
Не я один, маса людей в твіттері пишуть про новий даун від скайпа http://twitter.com/#search?q=%23skype

Ще чув, що Майкрософт НЕ КУПИВ Скайп, а поки підписали угоду про майбутню купівлю і домовились про ціну. Skype поки належить старим власникам і там працюють ті самі люди.

Кумедним є те, що скайп і раніше багаторазово падав, але це не привертало стільки уваги. Зараз всі лають активно і всі ці аптайми приписують корпорації зла Макрософту. Минулого тижня чув як представники Microsoft говорили про то, що поки не мають ніякого відношення до Скайпу і його глюків, вони лише мають угоду про майбутню його покупку.

Я, особисто, думаю, що Скайп підпилюють для інтеграції з софтом Мікрософта. І саме тому починаються якісь глюки в ході проб і експериментів.

оновлено: відкрився, але не підключається.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 червня, 2011, 16:20 
Офлайн
Форумчанин

Що, віндовий теж глючить? Капєц. В мене теж ось зараз час від часу відключається на якийсь час, потім знову коннектиться автоматом. Але ж то лінуксовий.
Макс, а яка принципова різниця в поняттях "купив" і "підписав угоду про купівлю"? Я не бачу. Тут же не якась там така собі корова, жива, ряба і з мобільним молоком корова, або машина, тобто таке, що можна полапати, погладити і навіть почухати за вухом. Привів, загнав в хлів, або в гараж і маєш. Тут йдеться про таке шось напіввіртуальне, величезне і одночасно майже невидиме. Тут від купленого товару візуально майже нічого не міняється ні на подвір'ї, ні в хліві... Тільки папери про власність реальні. Зрештою, побачимо, як воно є насправді. Інфа про купівлю пройшла з багатьох джерел, не могло бути, щоб все це виявилось туфтою. Хоча...
Зрештою, мені, як і більшості з нас, абсолютно пофіг, кому на сьогодні належить той чи інший Інтернет-ресурс. Це великі ігри з великими бабками, яке нам до того діло? Мені треба, щоб був, як дотепер і всі звикли, Скайп, або якийсь інший простий в користуванні, захищений від посторонніх очей, вух і спаму онлайн-месенджер, котрий би швидко і стабільно працював і підтримувався всіма основними ОС. А те, що зараз робиться - чи то новими власниками, чи старими для нових - яка різниця? Беди - вони і в Африці... Пруть на Мікрософт просто тому, що раніше, до купівлі, Скайп так надовго і часто не падав, як ми бачимо нині.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Скайп (Skype)
ПовідомленняДодано: 07 червня, 2011, 16:45 
Офлайн
Адміністратор

Григорій написав:
Що, віндовий теж глючить?

Так, в мене оська Windows7 зі всіма найсвіжішими оновленнями.
Версія Skype наступна:
Зображення

Григорій написав:
яка принципова різниця в поняттях "купив" і "підписав угоду про купівлю"?

Мабуть, тут основним є наголос на тому, що поки що Майкрософт не пхав свої руки в програмне забезпечення і обладнання Skype. Вони лише домовились, що продадуть, а ті куплять і ціну визначили.

Макс написав:
Інфа про купівлю пройшла з багатьох джерел, не могло бути, щоб все це виявилось туфтою. Хоча...

Інтернет видання писали масово про то, що компанії склали угоду про покупку Скайпа, а не угоду купівлі продажу. Хіба хтось напутав щось (цю інформацію я чув з бесіди представників російського Майкрософту на одному подкасті).
Григорій написав:
мені, як і більшості з нас, абсолютно пофіг, кому на сьогодні належить той чи інший Інтернет-ресурс

Мені теж якось там, по великому рахунку, всерівно. Лиш би працювало стабільно.

Окрім того, є і будуть все нові альтернативи цьому месенджеру. Так що, все буде гуд.
P.S. Поки писав цей пост Skype залогінився і вже працює :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 червня, 2011, 19:29 
Офлайн
Форумчанин

Чогось мені здається що вони полюбому щось таки модифікують.Тому і глючить мабуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 червня, 2011, 22:30 
Офлайн
Форумчанин

LOSHOGRAD написав:
полюбому щось таки модифікують

Я теж так думаю. Може, в них там є ще якийсь "секретний протокол", як у відомому Пакті про ненапад, а там сказано, що ми вас, звичайно, купляємо, але зробіть спочатку, щоб ваш Скайп не був таким халявним. Ну і ще там щось. І їх неважко зрозуміти, адже в Скайпі постійно знаходяться багато мільйонів людей. Інколи це число сягає кількох десятків мільйонів! І все це на халяву! Ну хіба що хтось дзвонить на звичайні телефони, то за якісь там мізерні копійки. А прикиньте, якщо власник буде брати з кожного в день ну хоча б по півдолара? Це ж кашмарні бабки! Як для солідної бізнесової структури, якою є Мікрософт, спокуса ще та.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 лютого, 2012, 08:22 
Офлайн
Форумчанин

Люди поясніть мені валянку шо то сталось? Працював, все було добре, сижу вечором за компом і тут мені став потрібний скайп, запускаю і от таку чудасію бачу. Чекав більше години, ставив наново, перезавантажував комп, а воно однаково от таке:

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого, 2012, 14:30 
Офлайн
Форумчанин

В мене ок, працює без глюків. Спробуй апдейтнути свою версію, або перестав.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого, 2012, 16:34 
Офлайн
Форумчанин

Григорій написав:
В мене ок, працює без глюків. Спробуй апдейтнути свою версію, або перестав.

Чекав більше години, ставив наново, перезавантажував комп, а воно однаково от таке.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого, 2012, 23:54 
Офлайн
Форумчанин

Тоді не знаю. В мене взагалі-то Скайп лінуксовий, але в контактах з півсотні народу з віндовим і ніхто не плачеться. А як взагалі Нет? Може браузер, чи підключка? А, може , віруса з'їв? Грохни ОС, на крайняк, ділов-то. Півгодини гемору і щастя.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого, 2012, 03:37 
Офлайн
Форумчанин

Григорій написав:
Тоді не знаю. В мене взагалі-то Скайп лінуксовий, але в контактах з півсотні народу з віндовим і ніхто не плачеться. А як взагалі Нет? Може браузер, чи підключка? А, може , віруса з'їв? Грохни ОС, на крайняк, ділов-то. Півгодини гемору і щастя.

Та в тому то і проблема мабуть :D Лінь систему наново ставити. Півроку вже не міняю, час від часу оновлюю, звик вже. Але по ходу бачу шо таки прийдеться то всьо зробити. :?: Думав пронесе як завжди :D :D :D

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі