Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 18 січня, 2018, 10:57

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Новий сайт, шукаю ідею
ПовідомленняДодано: 28 грудня, 2010, 17:47 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
От виграв безкоштовно домен ххххх.co.ua (де ікси, то майбутнє слово).

Сиджу і думаю, який то ще сайт зробити. В когось є якісь ідеї, побажання пропозиції?

Це в принципі може бути і manevychi.co.ua, а може бути nova-doba.co.ua чи будь що інше, що ще не є зайнятим.

Оплата домена почнеться лише через рік і становитиме біля 10$ в рік.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 грудня, 2010, 18:04 
Офлайн
Адміністратор

Сам я не встигаю вести купу різних сайтів.
Тому хотів би вислухати грунтовні пропозиції по співпраці в утворенні нового сайту. Хочеться зробити якийсь толковий, потрібний ресурс.
Технічну частину беру на себе, а от наповнювати сайт інформацією не завжди є час.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 грудня, 2010, 19:01 
Офлайн
Старожил

Повідомлення: 542
Маневичі - не Львів :) ....не ті масштаби, для того щоб сайт відвідували люди потрібно дійсно щось придумати цікаве...чи може екстравагантне, щоб було цікаво і молоді і старшим, потрібна ідея..час і т.д Одним словом треба помислити :?:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 грудня, 2010, 21:20 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
На сьогодні маємо стільки всього до вибору до кольору, що придумати щось принципово нове нереально. Та й то ще півбіди, а хто регулярно і "за просто так" буде той сайт наповнювати свіжою, достовірною і цікавою інфою і де її, ту інфу "за просто так" брати??? Більшість газет друкує всяку муру і вульгарщину саме через відсутність читабельної інфи. "Добу" хотілось би бачити в Неті, але не факт, що цього ж хоче "Доба". Кому потрібні додаткові пригоди на власну п'яту точку? По-перше, всяка ініціатива карається виконанням, а кому це цікаво, якщо воно не підтверджується плюсом до зарплати? Там же ж всякі умніки почнуть вставляти кожен своє "фе", хто на то має реагувати? Ну й найголовніше те, що з викладенням газети в Мережі автоматично зменшиться кількість користувачів паперової версії: хто ж платитиме, якщо є халявна? Нормальний редактор скоріше втопиться в ополонці, ніж на таке піде.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 грудня, 2010, 02:59 
Офлайн
Адміністратор

Григорій, ніхто ж не каже просто так. Логічно, що сайт має приносити прибуток. Я останні 2 роки живу на гроші з інтернету. І в інтернеті гроші є. Залежно від популярності ресурсу визначається й сума прибутку.

Я ж написав про співпрацю, а не просто так. Просто так ми можемо створити сайт для Маневич чи ще для чогось суспільно корисного, де прибуток окуповуватиме хостинг і домен. А можемо створити спільними зусиллями при бажанні на партнерських відносинах дійсно щось потужне і актуальне.

Цитата:
Ну й найголовніше те, що з викладенням газети в Мережі автоматично зменшиться кількість користувачів паперової версії: хто ж платитиме, якщо є халявна? Нормальний редактор скоріше втопиться в ополонці, ніж на таке піде.
Електронні ЗМІ стають, чи вже стали прибутковішими і актупльнішими за паперові. На днях «Київський телеграф» повністю покінчив з папером і перейшов всіма силами в інет. В газетах більш цінна аудиторія, яку годують рекламою і впливають на думку різними методами. «Українська Правда» і ще ряд видань не мають паперу.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29 грудня, 2010, 23:56 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
Макс, тут треба лікбез! Я от ну зовсім не уявляю, як це в І-неті заробляти! Ну ще створювати сайти для когось конкретного під заказ ще так-сяк, але звідки береться рентабельність ЗМІ? Я сам часто заходжу на сайт "Української правди", бо там справді завжди цікаво, але звідки у них прибутки, я так і не в'їхав. Паперову продав, копійки в кишеню і досьвіданьки. Просвіти, якщо не впадлу. Тут, мабуть, не тільки я в цьому питанні темний. :?:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 грудня, 2010, 15:06 
Офлайн
Адміністратор

Якщо коротко, то з продажі різного роду реклами на сайті і продажу своєї продукції.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня, 2011, 14:58 
Офлайн
Адміністратор

Ну от домен вже пропав, закінчився термін подачі заявки.

Але в мене ідея таки знайшлася і перетворилася в новий сайт по будівництві та ремонту.

Але якщо щось надумаєте звертайтеся.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі