Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 19 січня, 2018, 18:18

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Український Рок - це хто??
ПовідомленняДодано: 18 серпня, 2011, 22:41 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 16
Шановні форумчани, шанувальники року, пишим і обговорюєм групи і виконавців, що творять на території нашої країни. Хто які знає, кому які подабаються.. :music: :music: :music:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Український Рок - це хто??
ПовідомленняДодано: 19 серпня, 2011, 04:34 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Єдиний гурт який мені відомий та і він не тільки відомий українцям а й по замежами нашої країни то "Океан Ельзи". Хоча рок у них незавжди є але щось хоч схоже. Російський рок у нас в країні я рахую переважає. Підійдіть до будь-якого неповнолітнього в Маневичах, чи назве він вам хоч один український рок-гурт? Хто грає рок музику а не змішує це з попсою і видає за рок. Хотілось би щоб в Україні були гурти які непоступались би таким відомим як наприклад "Арія" "Кіпєлов" "Король і Шут" і останні 10 років набираючи шалену популярність гурт "Епідемія". Але нажаль в Україні поки що немає рівних цим гуртам. Але будемо надіятись на краще. Можливо в майбутньому хтось таки та втре носа російським гуртам. А поки більшість слухає російську продукцію цього роду.
P.S
Артур Беркут- вокаліст (вже скоро буде колишній) гурту "Арія" родом з міста Харків)

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 серпня, 2011, 22:52 
Офлайн
Форумчанин

[quote="LOSHOGRAD"]Єдиний гурт який мені відомий та і він не тільки відомий українцям а й по замежами нашої країни то "Океан Ельзи". Хоча рок у них незавжди є але щось хоч схоже. Російський рок у нас в країні я рахую переважає.

Да, ти правий. Російський рок в нас і справді популярніший. А Океан Ельзи дійсно група яка першою приходить в голові.
Якщо для ознайомлення можу назвати декілька мені відомих: От Вінта (хоча вони не грають рок, в самому його сенсі, але завести натовм вміють), Out Cry (м.Луцьк), Millenium, Ролекс (їхній стиль більш схожий до LimpBizkit ta Linkin Park), Холодне Сонце (для зарубіжжя вони - SolarIce) -гурт що грає по стилю "готичний рок" вони навіть написали саундтрек до стрічки "Ninjas vs Zombies" молодого американського режисера Джастіна Тімпейна, гурт De?Сенс (переможці музичного конкурсу від Діджус, якогось року (якщо мені не зраджує память)), Моторролла, Тінь Сонця (щось до етно, гот року).
Тільки по одній композиції не варто судити...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 серпня, 2011, 04:41 
Офлайн
Форумчанин

Зі всіх що ви назвали знаю тільки " От Вінта" і "Моторролла". Але то в них незовсім рок...По моєму то хороші і веселі пісні які роблять українські хлопаки. Мені подобається їхній репертуар але.... то не рок.

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 серпня, 2011, 09:38 
Офлайн
Форумчанин

LOSHOGRAD написав:
Зі всіх що ви назвали знаю тільки " От Вінта" і "Моторролла". Але то в них незовсім рок...По моєму то хороші і веселі пісні які роблять українські хлопаки. Мені подобається їхній репертуар але.... то не рок.

Я напевно трішки перегнув з ними. звчайно в них не стиль Арії, чи Епідемії. Але вони явно не попсовики, у них свій стиль (за відсутності великого різнобарвя українських рок представників я і відніс їх до цього стилю). А ще ж є такі гурти, як СКАЙ, Плач Єремії, але можливо ти скажеш, що це також не рок..
В них свій стиль звучання (От Вінта" і "Моторролла" СКАЙ, Плач Єремії) і напевно для них має бути свій напрамок в якому змішалось багато напрямків, що адптувались до українського менталітету.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 серпня, 2011, 06:09 
Офлайн
Форумчанин

Кажуть то 10 улюблених українських рок гуртів 1.Pictures Inside Me
2.Lewis Carroll
3.Skinhate
4.Robots Don't Cry
5.acloneofmyown
6.Запах Мокрого Асфальта
7.АннА
8.A-Dote
9.Second Blade Of Shinobi
10.Маракеш

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 серпня, 2011, 23:35 
Офлайн
Форумчанин

LOSHOGRAD написав:
Кажуть то 10 улюблених українських рок гуртів 1.Pictures Inside Me
2.Lewis Carroll
3.Skinhate
4.Robots Don't Cry
5.acloneofmyown
6.Запах Мокрого Асфальта
7.АннА
8.A-Dote
9.Second Blade Of Shinobi
10.Маракеш

А зцього переліку так званої 10 найкращих чув (слухав пісні) лише Skinhate, і то це було років 7 назад, і не пригадаю особливо манеру гри. і зустрічав останнім часом назви Lewis Carroll та Маракеш але хто вони уявлення немаю

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 серпня, 2011, 04:30 
Офлайн
Форумчанин

Ото і я зі всіх знаю тільки Skinhate. Але те що вони грають а точніше співають мабуть мало кому зподобається

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі