Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 12 вересня, 2016, 08:13

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ШУКАЮ ФОРУМЧАН ЯКІ ТУТ ЗАРЕЄСТРОВАНІ!!!ВСІХ!!!
ПовідомленняДодано: 13 грудня, 2010, 20:17 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 416
Шукаю всіх форумчан, які тут зареєструвались :cry:Вистачить бути занятими людьми, сидіти по контактах та однокласниках та інших модних сайтах!!У нас є свій сайт і форум, 10-15 хвилин щодня можна було б і виділити, не важливо що він не такий крутий і, можливо, на ньому нецікаво! ГОЛОВНЕ ЩО ВІН НАШ!!!

Дякую за увагу :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 грудня, 2010, 14:34 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Форум сам по собі не може бути крутим. Основне багатсво форуму - це його учасники та створюваний ними цікавий контент. Саме учасники збираються навколо обговорення чогось, а форум це просто інструмент їх онлайн спілкування.

Соціальні мережі - це просто патриндєть і прокоментувати фотки. Ну там музикою і відео перекинутися. І якусь дурнувату ферму чи ще щось в тому роді пограти. Але всеодно соціалки є більш вострєбовані ніж форуми.

Проте на форумі можна вести публічну тематичну дискусію. Форум відкритий для пошукових систем і приводить людей по певних темах. Форум є осередком вільнодумства. Тут можна висвітлити певну проблему і показати все на широку публіку. Плюси є перед соціалками.

А відносно форумчан, які пропадають з часом, то мені теж дивно. Стільки раніш запалу і слів було про розвиток форуму, а потім бац і пропажа. Ну, але це їх вибір.

А відносно відвідуваності, то вона непогана, на мою думку. Внизу є лічильник, який все рахує. Для Маневицького форуму 30-50 чол/д є нормальною цифрою. Через років 5, думаю буде 100-150, якщо остаточно в соціалки не потонуть.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 грудня, 2010, 06:21 
Офлайн
Форумчанин

Непереживай :)непотонуть :arrow:

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ШУКАЮ ФОРУМЧАН ЯКІ ТУТ ЗАРЕГЕСТРОВАНІ!!!ВСІХ!!!
ПовідомленняДодано: 16 грудня, 2010, 22:38 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 11
LOSHOGRAD написав:
Шукаю всіх форумчан які тут зарегеструвались

А шо мене шукати? Тут я. :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ШУКАЮ ФОРУМЧАН ЯКІ ТУТ ЗАРЕГЕСТРОВАНІ!!!ВСІХ!!!
ПовідомленняДодано: 16 грудня, 2010, 23:22 
Офлайн
Форумчанин

basilio написав:
LOSHOGRAD написав:
Шукаю всіх форумчан які тут зарегеструвались

А шо мене шукати? Тут я. :)
Хороший хлопчик :DТи тут частіше зависай :arrow:Буде цікаво :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 грудня, 2010, 01:34 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 281
"Форум сам по собі не може бути крутим. Основне багатсво форуму - це його учасники та створюваний ними цікавий контент. Саме учасники збираються навколо обговорення чогось, а форум це просто інструмент їх онлайн спілкування.

Соціальні мережі - це просто патриндєть і прокоментувати фотки. Ну там музикою і відео перекинутися. І якусь дурнувату ферму чи ще щось в тому роді пограти. Але всеодно соціалки є більш вострєбовані ніж форуми.

Проте на форумі можна вести публічну тематичну дискусію. Форум відкритий для пошукових систем і приводить людей по певних темах. Форум є осередком вільнодумства. Тут можна висвітлити певну проблему і показати все на широку публіку. Плюси є перед соціалками." - Все так, Макс, 100% солідарний з тобою. Треба створювати тут культ цікавих тем і не відпускати звідси цікавих людей. Ну не в'язати їм тут, звичайно, ласти докупи і не зобов'язувати проводити на форумі кожного дня 10, 20, чи ще скільки там хвилин! Якщо є цікава для всіх бесіда, де всіх чують і з повагою ставляться до думки кожного, народ не розбігається. Соціалки, звичайно, конкуренти, але не завжди. Так, вони багато в чому в виграші за рахунок онлайновості і набагато оперативнішого і інформативнішого реагування, особливо Skype, але тут, на форумі, є публічна бесіда, публічна дискусія і то в тематичному плані набагато цікавіше! Я от останні роки паперові газети читаю тільки від середини. Там, де новини і всяке різне, що не стосується політики. Першу сторінку ненавиджу! Там автори виливають на читача відро помий і їм нема діла до того, що хтось хоче їм заперечити, або бодай плюнути в морду! Ти лютуєш від власної безсилості, а вони спокійно собі строчать на слідуюче відро. Але інтернет-видання читаються "від корки до корки". Бо тут я завжди можу, прочитавши, висловити свою думку. Хай навіть автору буде це по барабану, він же теж в основному виконує замовлення! Все ж я можу бути почутим іншими читачами. Так само, як можу почути їх, інших. Тому я ЗА форуми. Думаю, що з часом при нинішньому політичному розкладі народу тут побільшає.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 грудня, 2010, 09:39 
Офлайн
Форумчанин

:arrow::!:

І пам’ятайте, все починається з слова. Будьте уважними до слів, які чуєте навкруги, але вибирайте і запам’ятовуйте лише ті, які подобаються, і при цьому нікому не шкодять, покращують життя і приносять любов.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ШУКАЮ ФОРУМЧАН ЯКІ ТУТ ЗАРЕЄСТРОВАНІ!!!ВСІХ!!!
ПовідомленняДодано: 17 грудня, 2010, 15:07 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 16
LOSHOGRAD написав:
Шукаю всіх форумчан, які тут зареєструвались :cry:Вистачить бути занятими людьми, сидіти по контактах та однокласниках та інших модних сайтах!!У нас є свій сайт і форум, 10-15 хвилин щодня можна було б і виділити, не важливо що він не такий крутий і, можливо, на ньому нецікаво! ГОЛОВНЕ ЩО ВІН НАШ!!!

Дякую за увагу :)

оце гарно сказано.. дійсно, нерозумію людей, які проводять в соціальних мережах цілі дні, а на форум чи сайт свого рідного містечка не заходять!!! цікаво ж чому??!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі