Маневицький форум

Місце для спілкування і хорошого настрою
Сьогодні: 12 вересня, 2016, 09:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Шукають родичів з Борович, допоможіть хто може
ПовідомленняДодано: 27 вересня, 2010, 21:58 
Офлайн
Адміністратор

Повідомлення: 1490
Сьогодні отримав на мило листа з Австралії з проханням знайти родичів з Борович. Я ніколи не був в тих Боровичах і нікого там не знаю. Якщо хтось в курсі, то допоможіть. Цитую листа:
Цитата:
carolwrightau@gmail.com

I joined the Ukraine Channel forum seeking information about the settlement of Borowicze and was directed to a link where if found the detailed history posted on your site. I cannot begin to express my gratitude to members of these forums who willingly help people like me to trace their family. I have sent you part of my original post which was posted only recently. Since then I have learned so much about the settlement. Sadly, nothing has come to light yet about my Grandmothers first husband (Hipolit Niestrojew) but I am hopeful.

"As a young child in the 1930's prior to WWII, my late mother, Irena, travelled with her mother (Anna) and half-siblings from their home in Luck by steamboat to the family farm at the settlement of Borowicze where they spent the summers (my Grandfather,was stationed at Lodz during this time).
Prior to her marriage to my Grandfather, Lieutenant Colonel Karol Kurek, my late Grandmother was married to Hipolit Niestrojew who was an officer in the White army. The farm at Borowicze was left to my Grandmother upon the death of General Niestrojew (presumed death early 1920s). I plan to visit the Ukriane next year (I live in Australia) but afer many hours on the internet I am able to find very little information on Borowicze. One of the very few references is this link to a map - http://wolyn.unl.pl/mapy/powiaty/luck_m.htmlDoes anyone have any inormation that could help me learn more about Borowicze or of the Niestrojew family who lived there ? "

Thank you for your interest.
Carol Wright
Melbourne, AUSTRALIA

Якщо перекласти на нашу мову, то виглядає приблизно так (технічний переклад):
Цитата:
Я вступив у форум Україна Джерело отримання інформації про врегулювання Borowicze і був спрямований на посилання, за яким у разі визнання їх детальна історія на Вашому сайті. Я не можу висловити свою подяку членам цих форумів, які охоче допомагають людям, як мені простежити їх сім'ї. Я послав вам частину мого оригінального посту, який був розміщений тільки останнім часом. З тих пір я так багато дізнався про врегулювання. На жаль, нічого не вийшло на світ ще про моєї бабусі першого чоловіка (Hipolit Niestrojew), але я сподіваюся.

"Як дитиною в 1930-х років до Великої Вітчизняної війни, моя покійна мати, Ірина, подорожувала разом з матір'ю (Ганна) і половиною братів і сестер з їхнього будинку на удачу на пароплаві до сімейної ферми в поселенні Borowicze де вони провели літо (мій дід, знаходився в Лодзі в цей час).
До свого шлюбу з моїм дідом, підполковник Кароль Курек, мія покійна бабуся вийшла заміж за Hipolit Niestrojew який був офіцером в Білій армії. На Фермі в Боровичах залишилася моя бабуся після смерті Генерального Niestrojew (передбачуваної смерті початку 1920-х). Я планую відвідати Україну в наступному році (я живу в Австралії), але провівши багато годин в Інтернеті я можу знайти дуже мало інформації про Боровичі. Одне з дуже небагатьох посилань посилання на карту - http://wolyn.unl.pl/mapy/powiaty/luck_m.html. Чи є в кого-небудь інформація, яка могла б допомогти мені дізнатися більше про Боровичі або сім'ї Niestrojew, які жили там ? "

Дякуємо Вам за проявлений інтерес.
Керол Райт
Мельбурн, Австралія

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: якщо запит ще актуальний
ПовідомленняДодано: 28 грудня, 2010, 11:50 
Офлайн
Форумчанин

Повідомлення: 3
Доброго дня. Я сама з Борович, але живу у Києві. На днях планую відвідати Боровичі і передам цю інформацію. Якщо щось виясню, обов`язково напишу на форумі.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі